Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A fogamzásgátló tabletta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fogamzásgátló tabletta okozhat nagyobb étvágyat? Nektek szokott lenni tőle, aki szedi?

Figyelt kérdés
2017. okt. 22. 14:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem.
2017. okt. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nekem igen
2017. okt. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem az elején 6 hónapig igen, most már nem, 2 éve szedem. Missee
2017. okt. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Utolsó: neked elmúlt azóta? Szerinted mitől lehetséges? Szedted étvágyad volt tőle erősebben, és ez elmúlt?
2017. okt. 24. 19:59
 5/8 anonim ***** válasza:
Okozhat. A fogamzásgátlók megdobják az ösztrogénszintet, ami pedig kapcsolatban áll a zsírháztartással. Ha magasabb az ösztrogén, a női test tartalékolni akar, mert a zsírpárnák jelzik az agynak, hogy táplálékbőség van, lehet szaporodni. A tartalékoláshoz pedig többlet szükséges, ezért nőhet az étvágy.
2017. okt. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! És esetleg lehet tenni ellene valamit? vagy valahogyan rendszabályozni ezt? Ugyanis nem szeretném elhagyni a gyógyszert, de hízni sem igazából. Köszönöm.
2017. okt. 27. 17:44
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet tenni ellene, csak nem olajokat, hanem állati zsiradékot kell fogyasztani. Ezt pedig egy nőnek nehéz manapság elfogadni. Ha úgy érzed, képes vagy rá, írj, elmagyarázom, miért van ez így. (Csak önszorgalomból nem állok neki, mert hosszadalmas téma, az én grafomániám pedig véges.)
2017. okt. 28. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Are You Scorpio ***** válasza:
ha nincs etvagyam, fogamzasgatlot szedek, ( 21 eves fiu )
2017. nov. 1. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!