Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elrontottam a fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elrontottam a fogamzásgátló szedését! Lehet baj?

Figyelt kérdés

A lehet-e bajra tudom a választ, de kell egy kérdés is..

szóval már nagyjából 3-4 éve szedek fogamzásgátlót, tehát hozzá van szokva a szervezetem. A probléma az volt, hogy múlt hónapban fogyott el a csomag, (szeptember végén volt meg a menzesz) felhívtam a nőgyógyászt, de azon a héten szabin volt es a következő hét elején tudtam menni érte. És a baj itt jön, hogy én akkor be is szedtem a tabit és szedtem is rendesen, mostmár a 3. Hétnél járok, es kiment a fejemből hogy csak a ciklus 1-5. Napjáig kezdhetem szedni :( es en egy hét csúszással vettem be... ez volt három hete, az első két hétben védekeztünk, viszont a 3. Héten (kb. a 18.bogyónál) nem.

Eléggé félek, hogy emiatt ugyanolyan a teherbe esés kockázata mintha nem is szedtem volna semmit :(

Valakinek volt már ilyen? Tapasztalatokat szívesen fogadok, főleg ha az nyugtató is :)



2017. okt. 21. 16:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha jól értelmeztem, akkor valóban közel azonos védelmet nyújtott, mintha nem védekeztetek volna.
2017. okt. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!