Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hallottam, hogy a fogamzasgatl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hallottam, hogy a fogamzasgatlotol nohet a mell, illetve hizas is elofordulhat. Ez igaz?

Figyelt kérdés

2017. okt. 21. 10:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen,millió mellékhatása van,pl.ezek is,amit leírtál.
2017. okt. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Es ezeken kivul mik fordulhatnak meg elo? Lehet belole nagy baj?
2017. okt. 21. 10:54
 3/17 anonim ***** válasza:
49%
Igazából az alacsony hormontartalmúak gyakori mellékhatásai 100-ból 1 embert érintenek. A rotka mellékhatások 1000-ből 1-et.
2017. okt. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Keress rá a a googlbe egy fogamzásgátlóra és olvasd el a mellékhatásokra vonatkozó részt a tájékoztatójában.

Pl.Missee


Ha te leszel épp a 100. vagy az 1000. akkor nincs szerencséd..

2017. okt. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
78%
Ha jót akarsz magadnak inkább ne szedj ilyesmit. Nekem pl. Egy picit se lett nagyobb a mellem, meg se híztam, de cserébe tele lettem striákkal, folyton száraz volt a bőrőm és a rosaceám annyira durván kijöttem, hogy még a bőrdokit is lesokkolta. Ja, és bónuszként a libidómnak is betett.
2017. okt. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem 'muszaj' szedni a mensim miatt...
2017. okt. 21. 18:24
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Szóval voltál kivizsgáláson?Kiderült,hogy mi a baj?
2017. okt. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
A fogamzásgátlók ösztrogént és progeszteront tartalmaznak. Az ösztrogén pedig karöltve jár a zsírháztartással. A nők teste eredendően tartalmazzon kell valamennyi zsírt az egészsége érdekében. Ez jelzi a szervezetnek, hogy tápanyagbőség van, nyugodtan gondolhat a szaporodásra. Ha mesterségesen megemelik az ösztrogén szintjét, a zsír mennyisége is megemelkedhet.
2017. okt. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Az orvos szerint semmi komoly. Kedden megyek vervetelre
2017. okt. 22. 16:33
 10/17 Scav ***** válasza:
94%
Összességében nem árt, ha mellette jársz edzeni is. Nem mint ha fogamzásgátlás nélkül nem kéne... Akkor meg? Némi erősítő edzés, kardio, aztán tartod a kajabevitelt, max kicsit átrendezed. A mensi kevésbé fog fájni, hamarabb lecseng, mellé strapabíróbb leszel. :D
2017. okt. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!