Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha terhes vagyok, a tesztek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha terhes vagyok, a tesztek már kimutatják?

Figyelt kérdés

Rendszeresen szedek fogamzásgátlót, utoljára június elején voltam együtt valakivel, pont aznap este meg is jött. A gyógyszert mindig beszedem rendesen, és azóta mindegyik mezeszem rendesen megjött, akkor amikor kellett, és annyi amennyi kellett. Egészen idáig semmi probléma nem is volt, viszont az elmúlt kb 1-2 hétben sokszor érzem rosszul magam, hányingerem van (általában nem reggel, hanem délután vagy estefele), görcsöl hol a gyomrom hol az egész hasam, és néha érzem hogy nagyon enyhén, de fájnak a melleim meg a derekam, holott csak másfél hét múlva fog megjönni. Nagyon stresszes időszakom van most, szóval valószínűleg ez produkálja a bajaimat, de elég félős vagyok, és szeretnék egy tesztet csinálni. Viszont ugye mindenki mondja hogy csak azután ha késik. Viszont egyrészt nekem megvan rendesen mindig, másrészt meg ha mégis terhes lettem júniusban, akkor azt már bármikor ki kell hogy mutassa, nem?

Annyiszor olvasom mostanában, hogy nőknek megvan végig a terhesség alatt és csak hónapok múlva veszik észre hogy terhesek, vagy extrém esetekben csak ha már szülnek...én nem akarok egy lenni közölük. Gondoltam hátha járt már valaki hasonló cipőben, mint én.

Előre is köszönöm!



2017. okt. 15. 18:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Kicsi az esély a terhességre de egy teszt sosem árt meg. :)

Nézd meg abból baj nem lehet.

2017. okt. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Mindenképp szeretném, csak remélem hogy ha pl holnap megcsinálom már jó eredményt mutat. Elvégre Június óta már jó pár hét eltelt..
2017. okt. 15. 18:55
 3/12 anonim ***** válasza:
Mar lassan hasad lenne...
2017. okt. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Egyenlőre semmi ilyesmi, nem híztam. Rendszeresen sportolok és akkor sem érzem, hogy probléma lenne vagy más lenne valami.
2017. okt. 15. 19:15
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

A beágyazódás,az kb.2 hét alatt megvan,szóval már június közepén valós eredményt mutatott volna a teszt.

Azóta viszont rendszeresen menstruáltál,nem is tapasztaltál semmi szokatlant,csak az utóbbi 1-2 hétben.

Kizárt a terhesség.

2017. okt. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a nyugtatást, remélem igazad lesz!
2017. okt. 15. 19:51
 7/12 anonim ***** válasza:
De lehet,hogy tesztelni kellene egyet,mert úgysem hagy nyugodni a gondolat,igaz..?:)
2017. okt. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igen fogok reggel :)
2017. okt. 15. 20:04
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy terhes. De vegyel egy tesztet es megnyugszol. Sztem inkabb peteered lehetet azert fajt a hasad,cicid.Nekem az mensi elott is szokott fajni amugy.
2017. okt. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igen lehetséges, köszönöm! :)
2017. okt. 15. 21:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!