Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Te hogyan mondod meg a nőnek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te hogyan mondod meg a nőnek, aki gumi nélkül szeretné hogy szexeljetek, hogy te akkor is gumizni fogsz?

Figyelt kérdés

2017. okt. 11. 14:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Be akar húzni, szal én lépnék.
2017. okt. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

így: én akkor is húzok gumit.


miért nem akarja?

miért akarod?

2017. okt. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
"Egyszer volt és hol nem volt" kapcsolat.
2017. okt. 11. 14:26
 4/10 anonim ***** válasza:
71%
Neкеm volт іs ilyen. Konкrétan megmondтаm hogy gumival vagy sehogy. Így ő is a gumiт válaszтотта.
2017. okt. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Dr.LaDePanda ***** válasza:
100%
azert akkarja gumi nelkul mert ha teherbe esik te semmit se tehetsz annak erdekeben h elvetesse.... es igy kozos gyereketek lesz es vagy le eled vele az eleted, v kuldod neki a gyerektartasit, ez a 2 valasztas lesz :)
2017. okt. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Kérdezd meg hogy miérr nem szeretné?

Lehet latex allergiája van

Olyankor viszont a patikai gumit kell venni ami sokszor vastag és nem jó érzés így érthető hogy nem szeretne gumizni

Bár 1 éjszakásnál vagy kósza numeránál alap a gumi

2017. okt. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

En is úgy szeretem szóval nekem rendben ;)

Ha nem tudja a neved gyerektartást is nehéz kérni :) Egyéjszakásnál ok. Kapcsolatban meg vedd ki időben és a hasára vagy a szájába esetleg a mellére élvezz. Akkor nincs gyerek. (Kisebb eséllyel)

2017. okt. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hihetetlen. Nem mondom, csak csinálom
2017. okt. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyetlen néhány perces próbálkozástól eltekintve sohasem használtam gumit. Szóval nekem az lenne fura, ha azt kérné, hogy gumival csináljuk.
2017. okt. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi az elején letisztáztuk amikor össze jottünk,hogy gumi nélkül csináljuk.
2017. okt. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!