Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Teherbe eshetek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kócoska12 kérdése:

Teherbe eshetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 3 évig szedtem fogamzásgátlót, amit 1 hónapja abba hagytam. Az óta már 1x meg is jött (szept.16án). Szept. 23án voltam együtt a barátommal, és az első 5 percben kiszakadt a gumi. Nem volt a közelében sem, hogy elmenjen, hamar észre is vettem (kb 2-3 lökés volt). De aggaszt a tény, hogy ilyenkor termékenyebbek vagyunk. Mit szóltok? Lehet belőle baj? 🙈🙈🙈

2017. szept. 26. 13:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én egy új élet létrehozását nem nevezném bajnak :(
2017. szept. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nekem baj lenne, mert nincs meg az anyagi alapom hozzá. Egyetemista vagyok és nem szeretnék még gyereket!
2017. szept. 26. 13:37
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem hinném, de várd meg a következő menzeszt, ha napokig késik, teszt...
2017. szept. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Szerintem sincs baj
2017. szept. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
El se ment, kizart hogy terhes vagy. Nyugi.
2017. szept. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Miért szexel az olyan, aki az alapvető dolgokkal sincs tisztában? Nagyon valószí űtlen, hogy terhes leszel. Az előváladék tartalmazhat spermiumokat, de az óvszerben van spermicid. Emelett szükség van a nagy kezdeti sebességre is ahhoz, hogy célba érjenek.
2017. szept. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
5: nem kizart, de valoban kicsi az eselye. Pl. Elojatek soran az elovaladek jelentkezhet, abbol mar szokhetett meg nehany ficko. S eleg ha egy celbaer.
2017. szept. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha te azt tudnád, hogy félrevezettek.


Tudod mennyi az esélye annak, hogy 1 alkalommal pont teherbe esd????

2017. szept. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mondom jó.


Ugye a palinak van sokmillió spermiumja, amiből egy kell.


Akkor szerinted óriási az esély.

A valóság az, hogy 5 millió spermium per milliókat az gyakorlatilag férfi meddőség, pedig egy ejakuláció lehet 5-6 milliliter is, azaz még így is 30 millió spermium.

A spermiumok alakja: ha 4% megfelelő, az már jónak számít, tehát ha van is valakinek milliliterenként a minimum 15 millió (ez a minimum!!!), akkor is csak 600 ezer normál alakú.


Oszt jön a mozgékonyság.

A megtermékenyítéshez el is kell jutni a petesejtig.

Az utolsó centiket órákig cammogva teszik meg, és már 600 ezer sem ér oda.


Tegyük fel, hogy egy mégis odaért. Akkor ahhoz, hogy terhes legyél még kell egy beágyazódott megtermékenyíthető petesejt is, ami úgy 5-6 napig létezik egy ciklusban, s egy hónappal a bogyó szedés után még kevésbé valószínű, hogy az így is van.


Kiszámoltad?

Az esély elég kevés.

2017. szept. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

tovább csökkenti az esélyt, hogy beléd sem élvezett, tehát nem volt több ml spermium a közeledben sem.


még tovább csökken az esély, hogy mindössze a menstruáció 7. napjánál tartottál, ugye maga a menstruáció tart úgy 5 napig. szeptember 16-20.


amúgy ha továbbra is szeretnéd élvezni a gumi nélküli szex nyújtotta élményt, kövesd a menstruációdat erre kitalált telefonos programmal. a ciklus utolsó hetén szinte kizárt a teherbe esés :) mi ezt alkalmazzuk évek óta. És bejön.

vérzés utáni 2-3 napon még lehet, utána már óvatosabbnak kell lenni, kb a ciklus közepe előtt kicsivel van 3-4 nagyon termékeny nap, aztán az utolsó 8-10 napon szoktunk vadulni s nagyokat kúú...ni.

2017. szept. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!