Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Így teherbe eshetek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így teherbe eshetek?

Figyelt kérdés

A barátommal már hosszú ideje csak gumival csináljuk, és érezni szeretnénk egymást, a megszakításos módszer veszélyes. Arra gondoltam, hogy 3 napig gumi nélkül szexelnénk, belém is élvezne, aztán vennék 72 órásat.

Ez így mennyire biztonságos?

Köszi a válaszokat!


2017. ápr. 23. 10:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Rohadtul fel fogja borítani a hormonháztartásodat. De elvileg megoldja. De én inkább rendesen szednék fogamzásgátlót.
2017. ápr. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj,de szerintem nálad valami nincs rendben..

Hány évesen van ilyen gondolkodásod?

2017. ápr. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Így is teherbe eshetsz, sokkal kisebb eséllyel, de igen. Viszont ez esetben nagy valószínűséggel fogyatékkal élő gyereked várható.
2017. ápr. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
16%
Hormont szedni nagyon egészségtelen, akár rendszeresen, akár csak egyszeri nagy dózisban. Én inkább az abortuszt javasolnám. Biztos megoldás a baba ellen, érezhetitek egymást, és sokkal tovább szexelhettek gumi nélkül.
2017. ápr. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Jó, csak kíváncsi voltam, de akkor maradunk az óvszernél.
2017. ápr. 23. 11:07
 6/12 anonim ***** válasza:
Mindenképpen maradjatok a guminál! Ez így hatalmas felelőtlenség.
2017. ápr. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
44%
Te tényleg ennyire IQ nuku vagy??! Perdze csináld csak nyugodtan ,aztán remélem terhes leszel...
2017. ápr. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
82%

#7: Mi az az "IQ nuku vagy"???

Itt miért nem a szokásosat írtad hogy "kérdezd meg az orvost"?:DD


Minden kérdés alatt ezt csinálod továbbra is. "IQ nuku". Besz***rok :D reméljük te is terhes leszel

2017. ápr. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
46%
Hát te hülye vagy az esemény utáni tabletta egy lórugásnyi hormon bomba felborítja a ciklusod.. Ne csodálkozz ha hónapokig össze vissza menstruálsz vagy megse jön. Ja és még annyit hogy barátnőm a baleset után (ki szakadt az óvszer) 2 órával be vette az eseményutánit. Most van egy 1,5 éves fia.
2017. ápr. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
53%

hagyjuk már ezeket a f&szságokat hogy bevette és terhes lett.:D

a barátnőd egy fogyatékos aki nem vett be semmit és terhes lett. ennyi a történet.

2017. ápr. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!