Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Légyszi segítsétek. Kell most...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Légyszi segítsétek. Kell most félnem?

Figyelt kérdés

Az van, hogy a multkor elszakadt az óvszer nálunk, de nem vettük észre, és telibe talált a barátom. elmentem orvoshoz, irt is fel gyógyszert, amit a leírás szerint be is vettem jóval a 72 óra letelte előtt. de azóta délutánonként fáj a fejem, és a menzeszemnek is kb most kéne megjönnie és még nincs semmi. olyn lehet, hogy azért fáj a fejem meg azért nem ön meg mert ideges vagyok? félek hogy nem használt a tabletta...most van félnivalóm???

köszi előre mindenkinek...


2010. máj. 28. 20:42
 1/10 anonim ***** válasza:
grrrr....
2010. máj. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nyugodj meg, lehet,h csak késik, az a lényeg,hogy legyél teljesen nyugodt,h a szervezeted is megnyugodjon
2010. máj. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Van, hogy a gyógyszer nem használ, én már hallottam ilyanről. Egyből me kellett volna jönnie a bevétele után...
2010. máj. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
sajnos van. jobb ha csinálsz terhességi tesztet, vagy orvoshoz mégy. a 72 órás tabletta nem a legmegbízhatóbb...
2010. máj. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ez bármi lehet.Terhesség is és a 72 órás mellékhatása is.A kimaradt vérzés eseményutáni tablettánál előfordulhat,akár még hónapokig is,hogy rendszertelen lesz.Ez nem tic-tac,ez durva tabletta,ezért sem lehet belőle havonta bevenni.

Ha nem jönne meg vagy szokatlan,másmilyen a vérzés,mindenképp csinálj tesztet,de a legjobb lenne,ha visszamennél a dokidhoz,hogy vizsgáljon meg.

2010. máj. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
a lényeg hogy ne stresszelj rá. ha görcsölsz, a tested ahhoz igazodik
2010. máj. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nem kell.. nyugi!! :))
2010. máj. 29. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Én is tudok róla,hogy néha hatástalan a tabletta.De sztem is nyugodj meg az a legfontosabb.Amúgy a tünetek lehetnek attól is hogy z a tabletta baromi sok hormont tartalmaz és a szervezeted így reagál.
2010. máj. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

a 72 órásnak durvább mellékhatásai is lehetnek mint a fejfájásnak is, valami 70% esély van általában a sürgősséginek, hogy hat. Reménykedj benne, hogy hat, én is ezt teszem.

Fatercosta

2010. máj. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek! de megjött, uh talán akkor hatott....
2010. máj. 29. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!