Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mitől van "mindjárt megjön"érz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől van "mindjárt megjön"érzésem fogamzásgátlótól?

Figyelt kérdés

Fél éve szedem a lindynette fogamzásgátlót.Két szedés között 6-7nap szokott eltelni.Ezidő alatt elmúlik a védelme?

A máskik kérdésem pedig az,hogy a mostani6napos kihagyás után ujra kezdtem szedni,már 3at bevettem,és folyamatosan azt érzem,mintha meg akarna jönni.

Mitől lehet ez?



2017. okt. 3. 07:39
 1/7 anonim ***** válasza:

"Két szedés között 6-7nap szokott eltelni." - Ez mégis mit jelent? Kényed kedved szerint tartasz szünetet két levél között? Ugye tudod, hogy meg van határozva, hány napig kell szünetet tartani, nem lehet össze-vissza? Mindig ugyanakkor kell kezdeni az új levelet!


Kifejtenéd, hogy mit érzel, amikor azt érzed, hogy meg akar jönni? Ennek konkrétan milyen tünetei vannak rajtad?

2017. okt. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Attol lehet, mert konkretan hulye vagy ahhoz, hogy normalisan tudd szedni. Nem tudom szebben leirni.
2017. okt. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

"Kedves" utolsó!Ha nem lennének ilyen hülyék,Te nem tudnád megcsillogtatni óriási intelligenciádat!:)))

De semmi baj,elnézem halandóságodat!


Mellesleg pontos utasítást szedésről nem kaptam,csupán annyit ha már elmúlt a vérzés akkor szedjem az új levelet.


Sajnos a kérdésből kimaradt:Hülyék kíméljenek!...így már teljes.

2017. okt. 3. 16:22
 4/7 anonim ***** válasza:
60%
Tudod a nevet, interneted is van, igy nem ertem, miert ne lehetne azonnal pontos instrukciod egy betegtajekoztato alapjan... pontosan ezert vagy tul hulye a szedeshez, mert meg ezt sem jut eszedbe megnezni, csak szeded a hormont anelkul, hogy tudnad mit csinalsz, es utana idejossz csodalkozni, ha valami mintha nem stimmelne... A halandosag szo jelenteset pedig nem erted :D.
2017. okt. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A betegtájékoztatót nem olvastad el? A nőgyógyászod mondta ezt? Ez nagyon durva...
2017. okt. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igen,a nögyogyasz mondta ezt!és mivel eddig ilyesmi nem fordult elö,ezért bátorkodtam feltenni ezt a kérdést!Lehet hihetetlen,de probaltam keresni infot,sikertelenul.Mindenesetre köszönöm ezt a sok joindulatot irányomban,no meg a sok segítséget,és persze a megjegyzéseket az értelmi szintemre:)ezzel te biztosan több lettél!


Boldogsággal tölt el e sorokat olvasni!

2017. okt. 3. 18:26
 7/7 anonim ***** válasza:
"Lindynette betegtájékoztató", utana pedig elso link. Na, azt olvasd el. Gondolom, a betegtajekoztatoban keresni az informaciot meg pont nem jutott eszedbe. Azert vannak problemaid, mert nem rendesen szeded, ha ez nem lenne nyilvanvalo. Elolvasod, hogyan kell rendesen szedni, ugy csinalod, es nem lesznek gondjaid. Ennel basicebbul mar nem tudom leirni, remeljuk, te is megerted vegre :).
2017. okt. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!