Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Gyermekáldás esélyének csökken...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyermekáldás esélyének csökkentése így?

Figyelt kérdés

Nem akarok tipikus tini-tudatlan-kérdéssel jönni csak úgy 2 hete láttam a TV-ben valami filmet amiben az volt hogy a csaj meg a srác gyereket akart, de a srác nem is igazán ezért titokban önkielégítést végzett minden reggel hogy ezzel is javítsa annak az esélyét hogy gyerekük legyen.


Szóval igazából én nem tudtam eldönteni hogy ez most mennyire életképes ötlet, mármint hogy reggel önkielégítés és este meg lefekszenek egymással és ezzel minimalizálja annak az esélyét hogy gyerek legyen?!?! WTF


-------------

tiniknek itt említeném meg hogy ez egy filmes dolog, senki ne kísérletezzen ezzel a fogamzásgátló módszerrel, fogamzásgátló meg húzz gumit ha biztosra akarsz menni! Nem utólag kell rinyálni hogy de te nem akarsz gyereket meg hogy lehetsz--e terhes stb!... ;)


2017. szept. 27. 21:29
 1/2 anonim ***** válasza:
30%

Ez hülyeség.


Egy férfinak akár magas, akár alacsony a spermaszáma (a kilövellő ondóban, százalékban) az egyformán életképes.


Nem attól nő a terhesség esélye, hogy a férfi most csak 1 deci ondót lő ki (mert előtte masztizott), vagy 2 decit, mert nem. (Most csak mondtam valamilyen számokat, de a lényeg érthető)

2017. szept. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

#1 Két okból sem értem hogyan gondolod amit írtál?!?!?!


1/

Hogy lenne már mindegy hogy 100-nak a 10%-a életképes vagy 200-nak a 10%-a, a dupla, dupla esély...MATEMATIKAILAG...


2/

Ha igazad lenne az orvosok nem azt javasolnák elsődlegesen a "nehezen termékenyülő" pároknak hogy ne napi 1-2 alkalommal csinálják hanem 2-3 naponta 1 alkalommal.

Ezt pedig azért mondják mert a spermium minősége és mennyisége nem 5 perc alatt lesz 100%

2017. okt. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!