Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhesség? Vetélés?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhesség? Vetélés?

Figyelt kérdés

sziasztok. tudom hogy a legnormálisabb az orvoshoz fordulás lenne, de nem szeretek egyből orvoshoz szaladni, főleg ha nem indokolt 100%-ig.

múlt hónapban a várt időben nem jött meg a menstruációm, kívánósabb voltam mint máskor, fájtak a cicijeim, és néha-néha még hányingerem is volt, (bár lehet ezeket mind csak magamba beszéltem, de szinte biztos voltam benne hogy terhes vagyok) tesztet még nem akartam venni, korainak találtam. viszont a 42. napra mégis megjött. jobban görcsölt a hasam mint szokott, és sokkal több is volt a vérzésem mint szokott, tovább is tartott, ráadásul sokszor azt vettem észre hogy darabos a vérzésem. lehetséges hogy terhes lehettem, és ez egy korai vetélés volt? L/25


2017. szept. 19. 17:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ennyibol mindenki csak talalgatni tud.
2017. szept. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Orvoshoz menni luxus?!
2017. szept. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez siman annyi, hogy kesobb jott meg es tobb ideje volt a mehnyalkahartyanak megvastagodni, ezert darabos. Barmi miatt keshet ennyit 1 evben 1-2x, ez nem jelent semmit. Egyebkent a menstruacio elojelei (pms) amblokk ugyanazok, mint a terhesseg elso jelei. Ez sem mervado.
2017. szept. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hidd el, ha elvetelsz, azt eszreveszed.
2017. szept. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindenképp menj dokihoz. Ha vetélés volt, elképzelhető, hogy nem tisztult ki minden, és ilyenkor műtétileg kell befejezni, hogy ne legyen komoly következménye! Tényleg fontos, hogy megnézzen a nőgyógyász!
2017. szept. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!