Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lett már valaki terhes óvszer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lett már valaki terhes óvszer mellett?

Figyelt kérdés

Mármint úgy, hogy nem lyukadt ki, nem szakadt el, esett le, csúszott le, időben fel lett tève, és a hasznàlati utasítást követve lett eltàvolítva is. Máshogy sem kockáztattunk.

4 évig minden rendben volt, ebben a hónapban azonban nem jött meg. 2 napig semmi, majd 2 nap barnàzàs, majd semmi. Ma reggel negatívat teszteltem.

Hétfőn felhívom a kezelőorvosom, aztán az utasításai alapjàn majd vérvizsgálat vagy egyből nőgyógyászat. Ma-holnap màr sajnos úgyse jutok el sehovà.

Nincs semmi terhességre utaló tünetem, de tudtommal, még túl korai is lenne.

Végig azt hittem, meg fog jönni, minden jel arra utalt.


Ért màr valakit hasonló érthetetlen baleset?


2017. szept. 16. 14:03
 1/8 A kérdező kommentje:
Peteérésem volt a hónapban, akkor nem voltunk együtt pont, de utána pàr nappal viszont igen, szóval nem hiszem, hogy akkor ez így szàmít
2017. szept. 16. 14:10
 2/8 anonim ***** válasza:
35%

Figyelj a dunai fürdésttől is benne van az esély hogy terhes leszel annyi hogy ott a valószínűsége 0,0000001%....


Az óvszer 99% védelmet nyújt ahogy a fogamzásgátló...

2017. szept. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mennyi ideje késik?
2017. szept. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
12-én kellett volna megjönnie, tehát 4
2017. szept. 16. 15:06
 5/8 anonim ***** válasza:

És mikor voltatok utoljára együtt?

A hasad sem görcsölt,egyáltalán?

2017. szept. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
az óvszer 100%os védelmet biztosít ha nem szakad el.
2017. szept. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nem biztos hogy terhes vagy, lehet hogy hormonális változások mennek végbe a szervezetedben.
2017. szept. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Esetleg fogyózol? vagy másként étkezel? Mármilyen gyógyszer vgay protenin. Nekem egya hónapig nem jött meg mert 45kg alatt voltam.
2017. szept. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!