Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Menstruacio alatt nemi elet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menstruacio alatt nemi elet fogamzasgatloval?!

Figyelt kérdés
Ugy tudom, hogy fogamzásgátló szedése alatt a 7 napos szünetben is lehet nemi eletet elni, de csak akkor ajánlatos, ha nincs vérzés. Ha van vérzés (nyilvan csak akkor ha nem olyan nagy mennyiségű) akkor miert nem lehet?
2017. aug. 30. 18:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehet szexelni a menstruáció bármely napján.

A fertőzésveszély miatt nem javasolt,de lehet.

2017. aug. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ja ertem koszonom.
2017. aug. 30. 19:16
 3/6 anonim ***** válasza:
Én nem szedek gyógyszert, a barátom viszont mensi alatt mindig belémélvez. Igen,a fertőzésveszély necces,de eddig nem történt baj hála az égnek.
2017. aug. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi szoktunk menstruáció első és utolsó napján közösülni. Ilyenkor kicsi a vérmennyiség. Eddig senkinek semmi baja nem volt tőle.
2017. aug. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi is szoktunk amikor kedvünk van. Persze csak ha megfelelőek a higéniai alapfeltételek, szóval ilyenkor nem állun le az erdőben, mert ezutám mindenképp kell egy nagyon alapos mosdás.
2017. aug. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszi a válaszokat!:)
2017. aug. 30. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!