Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi van, ha a pasiról, akivel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van, ha a pasiról, akivel lefekszem, kiderül, hogy nem tudja helyesen használni a gumit?

Figyelt kérdés
Ezzel nagyon nem tudok mit kezdeni, ellenőrizni, nem? Márpedig nagyon gáz lehet, akár kalandról, akár komoly kapcsolatról van szó...
2017. aug. 20. 15:11
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
valaki vagy helyesen használja, vagy annyit ér mintha nem is használna egyáltalán. én is jártam már úgy, hogy észre se vettem, hogy a gumi lecsúszott és bentmaradt a nőben, csak amikor kihúztam..ha nem szedett volna alapból tablettát, akkor lehet már apuka lennék. tehát ha nem tudja hogy kell (nem kell atomtudósnak lenni hozzá amúgy)le tudod ellenőrizni...de ha ennyire suta, el tudom képzelni milyen lehet vele a szex :D
2017. aug. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
17%
hogy lehet helytelenül használni? :DD
2017. aug. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Szerezz be spermicides gumit, és húzd fel te neki.
2017. aug. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
11%
nem szoktam gumit használni szóval nem izgat a dolog. Húzza ki időben, akkor nincs gond.
2017. aug. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
4esnek üzenném, hogy így már nem egy barátom lett apuka..ők is bizonygatták nekem amit te leírtál..utána meg jöttek sorban hogy ki vannak készülve a nem tervezett gyerek miatt és fiatalon ki kellett menniük külföldre melózni mert az itthoni fizetésükből nem tudtak volna gyereket is fenntartani. mert még tartalékuk se volt..persze gumi nélkül sokkal jobb..ha a lány tablettát szed.
2017. aug. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%
Javaslom, hogy a kapcsolat elején tedd fel te, ha ennyire félsz! :)
2017. aug. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%
tedd fel neki te magad és akkor nem lesz gáz
2017. aug. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha megeszi véletlen a gumit használat előtt, akkor érdemes folpakkal betekerni a kukiját.
2017. aug. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!