Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Én már a második doboznál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én már a második doboznál tartok a fogamzásgátlonál és az elsö levél, akkor lehet vmi? Ha eddig amikor megjött akkor pontosan mindig ugyanakkor ( kedden) mikor kellett de multkor egy nappal késöbb jött meg. Sokszor van hányingerem és folyton aludnék.

Figyelt kérdés
2008. okt. 19. 20:27
 1/2 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem Te egyszerűen annyira parázol és keresed a bajt, hogy a végén találsz is, azért van bajod, ne nyavalyogj, hanem élvezd az életet és a szexet.
2008. okt. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha már a második doboznál tartasz az már a negyedik hónap. már az első doboz első levele után sem kellett volna ennyire parázni. Nem lesz semmi gond, véd a gyógyszer teherbe esés ellen.
2008. okt. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!