Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló szűzen?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló szűzen?

Figyelt kérdés

2 honapja írta fel a nőgyógyász a fogamzásgátlót, majd azt mondta hogy a kövi adagot is nála kell majd kérnem mert szeretne megvizsgálni ha már nem vagy szűz. Azonban a barátommal végül szakítottunk még mielőtt megtörtént volna a dolog...

Szerintetek így is felírja újra a nődoki, vagy inkább azt tanácsolja h ne szedjem?



2017. aug. 16. 22:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Vannak menstruációs problémáid? Ha nincsenek, csak akkor szedd, ha a közeljövőben szükséges is lesz.
2017. aug. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
61%
Igen fel fogja valószínűleg cizsgdlat nélkül is. És majd ha elvesztetted, akkor szeretne egy behatóbbat. Persze lehet, hogy csak szeretne még látni... 😊
2017. aug. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Orvosfüggő szerintem, de szerintem felírja :) Én is szűzen mentem először, és készségesen felírta mikor mondtm hogy mit szeretnék. Nekem csak annyit mondott, hogy menjek vissza ha megtörtént.
2017. aug. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ugyanez volt velem is, mint az utolsó válaszolóval.

Szűz voltam mikor elmentem feliratni a gyógyszert. Mondta hogyha megtörtént az első szex akkor menjek vissza, hogy megvizsgáljon normálisan. 3 hónap múlva visszmentem és írt újabb adag gyógyszert is, plusz megvizsgált.

De szerintem ha elkezdted szedni, akkor fel fogja írni neked.

22N

2017. aug. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!