Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Használhatok nuvaringet szűzen?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Használhatok nuvaringet szűzen?

Figyelt kérdés

Feltehetem a nuvaringet ha még szűz vagyok? Nem fog gondot okozni a szűzhártya? Ha felhelyezés után egy hetet várok, akkor elsőnek megtörténhet az aktus egyéb fogamzásgátló módszer nélkül is, ugye?


17/l



2013. okt. 22. 21:01
 1/4 anonim ***** válasza:
elvileg igen, a másik kérdés az, h ettől elszakad-e a szűzhártyád..
2013. okt. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A helyedben nem kockáztatnám meg.


1) a hormonális fogamzásgátlók gyakran libidócsökkenést okoznak - ha rögtön fogamzásgátlóval kezded a nemi életed, rá se jössz, hogy megfelelő hőfokon "izzassz" vagy lehetne sokkal jobb is.


2) kötelező orvosi vizsgálat előzi meg a felírást. Tapintásos vizsgálat, rákszűrés és vérvétel. Biztos, hogy ezen szűzként akarsz átesni?


3) "egyéb fogamzásgátló módszer nélkül is, ugye?" - a nuvaring NEM véd a nemi betegségek ellen.

Akármennyire is bízol a párodban, őrültség óvszer nélkül kezdeni egy kapcsolatot.


4) felhelyezés: ha használsz tampont... a nuvaring kb. mint egy extra-extra méretű tampon. Ha azzal boldogulsz, elvileg ezzel is boldogulnál.

[link]

2013. okt. 23. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nőgyógyászom nekem azt javasolta, hogy előbb tablettát kezdjek szedni, aztán 3 hónap múlva, miután elvesztettem a szüzességem, akkor kezdhettem el használni. A doki azt mondta, hogy szűzen nem tudnám felrakni magamnak, és ezért valószínűleg neked sem fogják ajánlani ...
2013. okt. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 emberkeee válasza:

Szia!Nekem több nőgyógyász is ezt javasolta,aztán két hónapig használtam,mivel minden héten "megjött a menstruációm" egy-két napra,így aztán mondtam a dokinak,hogy jó lenne ha kitalálna valami mást.Egy ismerősöm pedig 6 hétig folyamatosan vérzett tőle.

Na persze nem vagyunk egyformák,kinek így,kinek úgy

2013. okt. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!