Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tényleg olyan "brutális"...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg olyan "brutális" mellékhatásai vannak a 72órás tablettának, vagy ha nem vagy biztos magadban, inkább be kell venni? Mivel jár? Vagy mindenkinél más?

Figyelt kérdés
2008. okt. 19. 17:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%

ha nem vagy biztos magadban, menj el nőgyógyászhoz.

mástól úgyse tudsz kapni ilyen tablettát.

2008. okt. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
oké, köszi, csak nem tudom, mert közbe meg 2.napja vérzek, de sztem ez nem menzesz, hanem szűz voltam.. védekeztünk gumival, csak mivel még nincs sok tapasztalatom, félek.. "feleslegesen" nem venném be, ha csak lehet!
2008. okt. 19. 18:02
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nemegészen értem.Két napja vérzel,de szerinted nem menstruácios vérzés hanem más.A más alatt pedig arra gondolsz hogy a szűzhártya megrepedése miatt vérzel?
2008. okt. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
igen, mert a menzeszemhez képest kisebb mennyiségű. és nem most kell megjönnie, hanem úgy egy hét múlva. úgy tudom a szüzesség elvesztése több napig tartó vérzéssel is járhat. nem?
2008. okt. 19. 18:13
 5/12 anonim ***** válasza:
60%

Nem igazán, meg ha 2 napja volt, akkor amúgy is nagyon gyorsan doki.

Első pár hónapban meg szexuális élet megkezdése utáén megbolondul menstruáció...

2008. okt. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
akkor szerinted most menstruálok? csak mert az egyik barátnőm pl.4 napig vérzett utánna még. és mondom a mennyisége nem sok. vagy szerinted mindenféleképpen vegyek be 72 órásat? a dokinak se tudnék többet mondani, és gondolom ő se tudná megmondani, hogy ez menzesz-e..
2008. okt. 19. 18:49
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha védekeztetek, minek a tabi?
2008. okt. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
az igaz, de a gumi önmagában nem 100%.. nem de? amúgy meg ahogy látom egyre több a mennyiség, úgyhogy tuti menzesz, csak furi, hogy rögtön utánna.. vagy ez normális?
2008. okt. 19. 19:58
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha védekeztetek gumival, nem szakadt ki, csúszott le, nehogy bevedd.

ha vérzel 2 napja az vagy a homronok által megzavart menstruáció, vagy a szűzhártya.

utánna nekem is megjött a mesnim párnapra, és az is elég kevés volt a megszokotthoz képest, 10 nappal előbb is jött meg

2008. okt. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
oké, köszi szépen! tuti menzesz, úgyhogy nem veszem be! de azért izgulok továbbra is egy picit..!
2008. okt. 19. 21:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!