Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen mellékhatásai lehetnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen mellékhatásai lehetnek a 72 órás tablettának? Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Pénteken volt a mensim utolsó napja és ezen az éjszakán szeretkeztem a barátommal.Óvszerrel védekeztünk,ám az aktus végén észrevettük,hogy a gumi kiszakadt.Reggel elmentünk a kórházba és kiváltottuk az eseményutánit.Tehát 6órán belül bevettem.Akinek már szüksége volt 72 órás tabi milyen mellékhatásai voltak?Tudom,hogy vérzészavart okoz stb.De mégis mikor jelentkezett a következő mensitek?

A másik gondom..Anyukám tudja,hogy 1 éve élek szexuális életet barátommmal és mindig rettentően fél.Pl.: ha 2 napot késik már azzal jön,h tuti terhes vagyok.Hiába nyugtatom meg,hogy védekezünk és mindennel tisztában vagyunk..olyan mintha 13 éves lennék.Elmondjam neki?Félek,hogy ha megtudja,eltilt a barátomtól v megharadszik..pedig csak baleset volt:(

Am a barátom szülei tudnak a dolgokról..és nagyn megértőek voltak..Mit tegyek?


17/l


2010. jan. 17. 17:20
 1/4 anonim válasza:
mellékhatása. szőrös lesz a karod. anyudnak meg mond el. fő az öszinteség: ) csaknem tilt el tőle..
2010. jan. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

hát tudom.de mégis olyan nehéz...

az első mondata az lenne "én megmondtam,hogy majd vmikor baj lesz ebből..én tudtam,h nem kellene engednem téged" stb.

Jó fej anyu,tényleg elenged a barátomhoz,de nem tudom,hogyan kellene neki finoman elmondani,hogy nem kellene ennyire félteni-e ,hogy értelmesek vagyunk és megbízhat bennünk.Ha olyan napja van,nagyon be tud gurulni és a barátomat összehasonlígatja más fiúkkal...amiből persze az jön le,hogy a barátom rossz és ki akar használni stb.holott már 1,5 éve együtt vagyunk..

hát izgulok..

2010. jan. 17. 17:55
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem felesleges elmondani. Sőt, miért kell tudnia, hogy mikor menstruálsz? 17 éves vagy...lassan felnőtt

jó dolog, ha bízhatsz a szüleidben, de egyes dolgokat nem érdemes elmondani nekik, mert később a fejedhez vágják:S tapasztalat..meg amit írtál, hogy néha begurul stb...

2010. jan. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem például normálisan megjött a menzeszem, "csak" annyi mellékhatása volt a gyógyszernek, hogy két napig hányingerem volt és mintha a maratont futottam volna!:) Ha anyukád ennyire aggódik és nem bízik az óvszer hatékonyságában és nőgyógyász megfelelő vizsgálat után azt mondja, hogy szedhetsz gyógyszert akkor sztem inkább térj át arra.:):)
2010. jan. 18. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!