Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mire számíthatok a menstruácio...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire számíthatok a menstruáciommal kapcsolatba fogamzásgátló szedésénél?

Figyelt kérdés
Még nem szedtem idáig,most is csak tervezem. Gyerek szülés után vagyok. Általánosságokra lennék kíváncsi.
2008. okt. 19. 10:33
 1/9 A kérdező kommentje:
És már nem is szoptatók.
2008. okt. 19. 10:34
 2/9 anonim ***** válasza:

Rendbeteszi a ciklusod.

Lehet, hogy hizlal egy kicsit, és csökkentheti a nemi vágyad. Ilyenkor meg lehet próbálni másikat.

Időnként meg kell vizsgálni, hogy nem árt-e a májadnak.

2008. okt. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nekem mindig 8napig tartott,rövidíti is ezt az időt? Egyébként 28napra mindig pontosan megjött.
2008. okt. 19. 12:15
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem semmit nem rövidített rajta (vérzésen). Mennyiség is ugyanolyan. Talán a görcsök enyhültek meg más időpontban görcsölök.


Tehát ez egyéntől függ.

2008. okt. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Csupa jóra, legalábbis nekem ez a tapasztalatom. A ciklusomat ugyan nem állította be, de abszolút nem voltak görcsök és rövidebb ideig tartott, ráadásul ha mondjuk pont rosszkor jönne meg még késleltetni és tudod ha elkezded a következő levél fogamzásgátlót.
2008. okt. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az előzőtől kérdezném, hogy hogy érti azt, hogy nem állította be a ciklusát? Hisz ez a lényege a tablettának, hogy beállítja 28 naposra a ciklusaidat!!??


Én is csak jókat tudok mondani! Nekem, amíg nem szedtem, sok volt nagyon a vérveszteség, és 6-7 napig is eltartott. 4 éve szedem, azóta lecsökkent 3-4 napra és a mennyisége is jóval kevesebb lett! Iszonyatosan görcsöltem előtte, fel sem bírtam kelni, most csak az első napon görcsölgetek egy kicsit, de nem vészesen!

2008. okt. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy amikor abbahagytam a gyógyszerem ugye elvileg 1 hét múlva kéne megjönnie a 28. napon és utána 1 hétre rá kell elkezdeni a gyógyszert újra...legalábbis az én gyógyszerem ilyen volt és nekem legtöbbször nem 1 hét múlva jött meg hanem mondjuk 3-4-5 nap után. Lehet, hogy túl alacsony hormontartalmú volt a gyógyszerem, mert többször megtörtént, h 1-1 szemet elfelejtettem bevenni és véreztem..
2008. okt. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Előző válaszolónak: bocs, de szerintem te valamit nagyon félreértettél a fogamzásgátló szedésével kapcsolatban! Nem úgy van, hogy abbahagyod és rá egy hétre kell megjönnie, hanem úgy, hogy abbahagyod és a 7 napig tartó szünetben valamelyik napon! Tehát szeded 21 napig, 7 nap szünetet tartasz, ez akárhogy is számolom 28, ami egy normális ciklusidőszak!? Vagy te milyet szedtél?Mert vannak 28 szemesek is!?
2008. okt. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ÖÖÖ...igen, én is így értettem, de ettől még nem pontosan 28 napra jött meg..
2008. okt. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!