Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mitől késhet? Mi befolyásolja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől késhet? Mi befolyásolja ezt?

Figyelt kérdés
Altforalle fogamzásgátlót szedek. Ez a hatodik hónap már. Először a 4-5. napra jött meg aztán a 3. És most júliusban a második nap délutánján már láttam egy kicsit. Mindig pontosan bevettem délben. Talán egyszer kétszer volt 20 perc - max 1 órával későbbi bevétel de arra nem gyanakszom. Most már késik egy napot. Lehet még nem kéne idegeskednem.

2017. aug. 2. 08:33
 1/1 Fnevtelen kerdezoF válasza:
Szerintem semmi okod aggodalomra,ha idobe vetted be nem volt szlyos hasmeneset,nem hanytal nem szedtel antibiotikumot akkor nem lehetne baj. Ha megis kesik par napot akkor tesztelj.
2017. aug. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!