Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló tippek, ha már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló tippek, ha már majdnem mindent kizártatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok, ha valakinek van ötlete várom a válaszát! A fogamzásgátló tabletták nem váltak be (3 fajtát próbáltam, mind rossz volt- sokkal hosszabb ideig volt meg a menzeszem és volt, hogy egész hónapban pecsételő vérzésem volt), az óvszer kizárva (én sem szeretem és a páromnak is gondot okoz benne az együttlét), spirál szintén kizárva, mert még nem szültem, pharmatex és az ilyesmi nem túl biztonságos önmagába használva, hüvelygyűrűt még nem próbáltam, most szetetném, de ez is hormonos, félek, hogy ezzel is az lesz a probléma mint a gyógyszerekkel.

Előre is köszönöm a válaszokat! 24/L


2017. júl. 31. 14:27
 1/7 anonim ***** válasza:
30%

Akkor marad a szopás

Hehehe

2017. júl. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes megnyilvánulást, de egyszer még neked is lehet ilyen problémád ;)
2017. júl. 31. 14:34
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
A hüvelygyűrűben kevesebb hormon van, mint a tablettában, talán az jobb lesz. Vannak hormonos spirálok is pl. Mirena, ezekben is kevés hormon van és szülés előtt is használhatók.
2017. júl. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
Hüvelygyűrű, esetleg ha 5 évig nem akarsz gyereket Mirena
2017. júl. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
22%
24 évesen miért nem szülsz inkább?
2017. júl. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
48%
Cypromix? Ez pont az ilyen problemakra van,rendszertelen menzesz,stb. Sokan szidjak,en is ezt szedem es tokeletes,sose volt baj vele. De nagyon eros gyogyszer az igaz!
2017. júl. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A spirált akkor is feltetetheted, ha még nem szültél, csak kisebb méretet fogsz kapni. Ebből van hormonos és hormonmentes verzió is.
2017. júl. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!