Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most csináltam terhességi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most csináltam terhességi tesztet. Pozitív vagy negatív?

Figyelt kérdés

Annyira ideges vagyok, hogy gondolkozni sem tudom. Még soha nem csináltam tesztet.

Lily tesztet csináltam. Van két csík az egyiket fehérnek a másikat színesnek látom.

Most akkor terhes vagyok vagy nem?


2008. okt. 18. 09:12
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Utolsó!Ne tévedtél, igaz már több mint 8 éve együtt vagyunk, én 22 ő 24 , de én még főiskolás vagyok, se félretett pénzünk, se semmi.
2008. okt. 18. 10:13
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
szerintem azonnal menj el dokihoz, ha ma rendel és akkor megnyugszol vgy nem.De legalábbis megtudod hogy mi a helyzet.Próbálj megnyugodni, mert az sem jó ha nagyon ideges vagy,elhiszem én hogy ez most nem könnyű, de próbáld meg!
2008. okt. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Csináltam még kettőt, mindkettő negatív lett. megnyugodtam.
2008. okt. 18. 16:41
 14/16 anonim válasza:
100%
nekem ugyanez a problémám, mint neked, hogy mind a két csikot látom és egy hete piros volt de nagyon halványan most meg inkább fehéres a másik csik!
2009. febr. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Én nem voltam terhes! De hormonzavarom volt.
2009. febr. 15. 18:19
 16/16 anonim válasza:

A Lily terhességi teszt csak akkor pozitív, ha két színes csíkot látsz, a fehér csík az esetleges pozitív eredmény csíkjának a helye.

Bár már láttam, hogy több teszttel is negatív lett, de az információ hasznos lehet a hasonló problámákkal küszködőknek is.

2010. jún. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!