Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 2 negatív terhességi teszt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 negatív terhességi teszt után lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2hónapja késik,de a tesztek negatívak. Mi lehet a baj?
2011. jún. 18. 11:56
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Gyros készül ebédre, kér valaki? :)
2011. jún. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
menj orvoshoz.sokszor téved a teszt.
2011. jún. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

ÓÓ, jaj, veled van a baj te drága. Szerencsétlen párod kikészíted, legalább is magadat biztosan. Arra, hogy egy teszt ne mutasson igazat az esély nagyon csekély. Ha az esélyeid érdekelnek, akkor elmondom, hogy számold ki. Nézd meg valahol a neten, hogy mennyi esély van arra, hogy egy teszt rosszat mutasson. Mondjuk legyen 99.9% mivel te kettőt csináltál ezért az esély: 0.001*0.001*100% De ha ennél nagyobb az értés sem valószínű, hogy nagyon nagy eltérés mutatkozik. Ha már az esélyeknél tartunk: az hogy megfojtod a szervezetedet az idegeskedés következtében, arra sokkal nagyobb az esély. Ezért én azt tanácsolom, hogy még vegyél legalább kettő tesztet, azon ne múljon, de ez egyébként teljesen felesleges, azt is megjegyezném. Minden esetre nyugodtan kérdezz meg egy szakembert is, az is alá fogja támasztani, hogy a stressz hatására a menstruációk kimaradhatnak.

Még azt is ajánlanám, hogy legközelebb ne kelljen ennyit aggódni, hogy találd ki, hogyha terhes lennél akkor a jelenlegi helyzetben hogy képzelnéd el, a felnevelését. Ha ennél is többet szeretnél tenni, akkor szépen sétálj el egy Nevelési tanácsadóba vagy keress rá a neten egy pszichológusra, aki segítene ebben a témában. Mindenesetre belátható, hogy egy bizonyos szint után az idegeskedés, a stressz betegség, amit kezelni kell.

2011. jún. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Nagyon kicsi a valószínűsége, hogy terhes vagy. Nem diétáztál mostanában, vagy nem ért túl sok stressz? Könnyen lehet, hogy ezek miatt késik. Nálam is fordult már elő. De ami a legfontosabb, minél előbb menj el orvoshoz. Biztos ami biztos, legalább nem kell idegeskedned.
2011. jún. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem diétáztam,és nem is ért sok stressz! Van időpontom az orvoshoz,de addig is marad az idegesség! :S Volt pár éve petefészek cisztám. Esetleg attól?
2011. jún. 18. 15:12
 6/8 anonim ***** válasza:
attól lehet meg most nekem sem jön meg!:S
2011. jún. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek is két különböző teszt negatív lett...mégis terhes volt. Menj el mielőbb orvoshoz. egyrészt legalább nem izgulsz tovább. Másrészt lehet vmi szervi elváltozás áll mögötte, amit az orvos szintúgy diagnosztizál!
2011. jún. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"nem is ért sok stressz! Van időpontom az orvoshoz,de addig is marad az idegesség!" Na itt az ellentmondás... Én értem, hogy mit mondasz, de gondolj bele... Előtte nem ért sok stressz, de mivel gondolom, amiatt izgulsz, hogy terhes lehetsz, amiatt idegeskedsz => Sok stressz!

Tapasztalat, voltam így én is, meg a barátnőim is. Ha késik, akkor az ember elkezd idegeskedni, ami még jobban elnyújthatja a dolgot.

(Igaz 2 hónap elég nagy idő, nekem 45 nap volt a max...)

Nézesd meg magad, mert bármi okozhatja terhességen kívűl is!

2011. jún. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!