Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kiegeszito vedekezes vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiegeszito vedekezes vagy potoljam a 21. szemet?

Figyelt kérdés
Kezdem az elejen, valamelyik nap azt vettem eszre, hogy az elozo napi gogyszer meg bentvan es aznap 2ot vettem be ezert...aztan par nappal kesobb eszrevettem, hogy az utolso hianyzik, gondolon rossz helyro vettem ki csak masnap nem ugrott be, eleg faraszto het volt es sajnos elneztem.tobb mint 2 eve szedem de ilyen meg nem fordult elo... :( holnap kene bevennem az utolso szemet de ugye az nincs meg. Potoljam a kovetlezobol vagy ne es hasznaljunk kiegeszito vedekezest?
2017. júl. 14. 16:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Inkább kiegészítő védekezés.
2017. júl. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!