Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Meddig kell kiegeszito vedekezes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig kell kiegeszito vedekezes?

Figyelt kérdés

Ebben a honapban kezdtem legeloszor szedni fogamzasgatlo tablettat(lindynette).

2 hete csutortokon el kellett kezdenem szedni antibiotikumot(aktil duo, 1 hetig) mert gombas fulgyulladast kaptam. Ekkor mar csak 4 szem volt hatra a gyogyszerbol. Multheten csutortokon meg is jott, es hetfon kezdtem meg a fogamzasgatlot egy ujabb levellel.

Kerdesem az lenne hogy ilyen esetben meddig kell a kiegeszito vedekezes?

Eleg ha csak 6 napig hasznalunk ovszert, vagy vegyem be meg azt az egy tabit, hogy meglegyen egy het?


2016. márc. 31. 19:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Az antibiotikumot mindig addig kell szedni, ameddig az orvos mondja és a teljes antibiotikum kúra alatt és amikor az elfogy, akkor utána még 1 hétig kell kiegészítő védekezés.
2016. márc. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A tablettát rendesen az előírtak szerint kell szedni antibiotikum kúra alatt is, védekezni pedig a kúra alatt és utána 7 napig kell.
2016. márc. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De a szunetben is szedtem az antibiotikumot, az nem baj?
2016. márc. 31. 21:25
 4/6 anonim ***** válasza:

Az antibiotikumnál nem számít a szünet, mert a véráramba kerül és úgy hatástalanítja a tablettát.

Mikor vetted be az utolsó szem antibiotikumot pontosan?

2016. márc. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Multheten szerdan.
2016. ápr. 1. 04:43
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor e hét szerdáig kellett kiegészítő védekezés.
2016. ápr. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!