Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ebayes non name óvszerekröl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebayes non name óvszerekröl vélemény?

Figyelt kérdés

2017. júl. 9. 01:41
 1/5 Mádár0218 ***** válasza:
Karrierista, bemész a közeledben egy boltba és veszel
2017. júl. 9. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

#1.

Ez oké, de míg külföldön 60db óvszert veszel 267 Ft-ért, addig itthon ezt sokszoros áron tudnánk megtenni, így a kérdés jogos, engem is érdekelne (persze nem vennék olyat, csak kíváncsi vagyok).

2017. júl. 9. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én nem feltétlen bíznék meg benne, bár kitudja, próbából lehet venni aztán bontsd ki és kezd el kínozni, dörzsöld fújd fel marha nagyra, engedd tele vízzel, nézd meg bírja e.


De amúgy őt ajánlom


[link]



Nagyon jó áron árulja őket, mindegyik eredeti, én összesen 100db ot használtam el a termékei közzül, egyikkel se volt gond.

2017. júl. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Véleményem szerint ez ugyan az a termék, amit Kínában árulnak.

Csak annyi a különbség, hogy Eperke 3800Ft-ért ad 40 Db-ot, Kínából pedig 270Ft-ért veszel 60 db-ot, szóval azért 270 Ft-os befektetéssel simán van neki 4000 Ft haszna..., jól csinálja. :D


[link]

2017. júl. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szerintem rendelek és kiprobálom.
2017. júl. 9. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!