Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi a véleményetek a dm sajátmá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a dm sajátmárkás (you and me) óvszerekről? Gagyi?

Figyelt kérdés
Kb. 800 ft 12 db, nem tudom hogy ki merjem-e próbálni :D Nem szakad könnyebben, nem lyukas alapból?

2015. júl. 30. 10:06
 1/8 anonim ***** válasza:
34%
Mi még nem próbáltuk, de szerintem legyél ennél igényesebb ilyen téren. 23/L
2015. júl. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%

én igényes vagyok sokat próbáltam már és most a Lidl össt használom izesitettnek mondott de az is 800 ft 12db

nekem bevált még nem szakadt ki 5 év alatt sose

48 mm vastag szerszámomra épp hogy feljön annöl jóval nagyobbra nem tul 1xű felrakni

2015. júl. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Kiszakadni konnyebben nem fog max lehet hogy vastagabb es mivel nem nagy marka es nem kell kulon a ternekre oriasi koltsegeket fektetni ezert olcso. Ha csak azert kell mert muszaj akkor biztos jo ha elvezni is akarod a szexet gumiba akkor probalj ki parat es utana donts melyikbe a legjobb nekedneked. Lehet hogy egy olcsobb fajtaba jobban erzed aszexet. En pl regen a lifestyle ovszerekbe nem ereztem semmit mert elszoritotta a farkam
2015. júl. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%

"nem lyukas alapból?" :-D :D:D:D:D:D:


a dm az állam népességfogyást megakadályozó akciótervéből kiveszi a részét :-D

2015. júl. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
De, mindegyik lyukas, mindegyiken ugyanazon a helyen található egy nagy lyuk.
2015. júl. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
mi is a lidl-ben vettük kb. 3 éven át, az is ugye 800 körül van (mint ahogy írták is), és nekünk is nagyon bevált. Felesleges a Durex, amiben 3 van, ha jól tudom és 3x annyi, mint egy 12-es csomag :D
2015. júl. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem teljesen jól működik.
2015. júl. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, pont ugyanúgy meg kell felelnie a minőségi előírásoknak, mint bármely más típusú óvszernek. A nagyobb márkáknál a többletköltséget főleg a marketing okozza, nem a gyártástechnológia. Ha az emberek sokat hallanak valamiről, abban hajlamosak jobban megbízni, mint az ismeretlenben, és ezért az érzésért felárat is hajlandóak fizetni, ennyi.

Szóval nyugodtan használhatsz saját márkásat is.

2015. júl. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!