Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miert marad bennem az ovszer?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert marad bennem az ovszer?

Figyelt kérdés
Mi lehet az oka annak,hogy amikor a baratom szex vegeztevel kiveszi a nemi szervet belolem,szinte mindig bennem marad az ovszer. Magyaran lecsuszik rola. Azt mondja szuk vagyok nagyon es ezert de minden elozo kapcsolatomba ovszerrel vedekeztunk es sosem tortent ilyen.
2017. júl. 3. 22:39
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
22%
Lepontoztál ragacska? :(
2017. júl. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
90%
kicsi az a szerszám kicsuszik a gumiből
2017. júl. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Ramone ***** válasza:
63%
Szerintem is kicsi... Vagy én voltam normális méretű nővel és ivarèrett koromra megtanultam hogy melyik gumi kell nekem vagy csak szimplán szerencsés vagyok de akárhányszor végeztünk aktuális partnerrel oda se kellet nyúlni és szépen kijött a farkammal együtt.
2017. júl. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Lepontoztál ragacska? :(


Csalodast fogok okozni de teged egyaltalan nem pontoztalak se fel se le, Mindenki masnak ment a zold kez.

2017. júl. 3. 23:33
 15/18 anonim ***** válasza:
0%

A válaszoddal elismerted, hogy ragacska vagy..:D Egyébként érthető, hogy viccnek szántam az enyves nunát..., tehát ne vedd komolyan.

Beléd ragadhatok én is? :D

2017. júl. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
90%
A probléma az,hogy ejakuláció után hamar petyhütté válik,így lecsúszik.Nem evidencia hogy meg kell fogni az óvszert,vagy is nem természetes. Mihelyst elmegy,vegye ki. Mindenkinek más intervallum hogy meddig marad kemény ejakuláció után. 2.változat:használjon pénisz gyűrűt,ami keményen tartja az intim részt ejakuláció után is,mert nem engedi kiáramlani a vért az intim részből.Sokan használnak ilyet.
2017. júl. 4. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Koszonom.Ki fogjuk probalni a gyurut.
2017. júl. 4. 07:12
 18/18 anonim ***** válasza:
90%

Tobb oka is lehet. Vagy tényleg nagy rá KICSIT az ovszer. Lehet, hogy elég lenne egy milivel szukebb ovszer. Azt te így kivulrol nem veszed észre. Nem írok tobb okot, mondom a lehetoségeket:

- vesz kisebb ovszert. Esetleg már fajtát, lehet csak simán az ovszer formája nem illik neki. (az ovszernek merev állapotban is feszesen kell, hogy ulljon a péniszen. Ha esetleg kezdo a párod, a szukos érzet még nem kicsi ovszer. Ha kicsi, akkor a pénisz tovénél szorít a nem lecsavart réteg. A péniszem magám mindig kell hogy legyen enyhe feszulos érzés. )

- ha elélvez benned, amint abba hagyja a farka a luktetést, utána azonnal ki kell huzni

- kihuzáskor megfogjuk az ovszer végét (vagy legalább leellenorizzuk-e, hogy még kelloképpen tart e a kihuzáshoz). (nektek utobbit inkább már egy kis gyakorlás után ajánlom)

- lassan huzzuk ki a farkat, nem kirántjuk.


Lehet hogy szukebb vagy, de a fent említett dolgoknak orvosolni kéne eme tényt. Szuk punci még kevés indok arra, hogy mindig benne maradjon az ovszer.


Bent maradt ovszerrel vigyázni kell a betegség és a terhesség miatt is. A bent ragadt ovszerbol kifolyhat a sperma, ami tudjuk mit okoz. Erre ugyeljetek oda. Ha már egyszer védekeztek, akkor ne az utolso másodpercben rontsátok el az egészet. Akár az egész életeket egy nem kivánt terhességgel...


26F

2017. júl. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!