Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miert marad bennem az ovszer?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert marad bennem az ovszer?

Figyelt kérdés
Mi lehet az oka annak,hogy amikor a baratom szex vegeztevel kiveszi a nemi szervet belolem,szinte mindig bennem marad az ovszer. Magyaran lecsuszik rola. Azt mondja szuk vagyok nagyon es ezert de minden elozo kapcsolatomba ovszerrel vedekeztunk es sosem tortent ilyen.
2017. júl. 3. 22:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%
Talán nagy rá az óvszer.
2017. júl. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Merev allapotba nem nagy azt mar leellenoriztem :) nem te vagy az elso aki ezt mondja szoval utanajarok a meretbeli dolgoknak.
2017. júl. 3. 22:47
 3/18 anonim ***** válasza:
94%
Fogja meg a gumi végénél, mikor kihúzza a farkát és kész.
2017. júl. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Ez is egy lehetoseg. Koszi:)
2017. júl. 3. 22:50
 5/18 anonim ***** válasza:
0%
Nem csak a kezed enyves hanem a pinád is, tehát beléd ragad..:D
2017. júl. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 RRR ***** válasza:
91%
Egyből vegye ki,ha elélvezett
2017. júl. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Mar vartam,hogy mikor szol be valaki :) nyugi,egyik sem enyves.
2017. júl. 3. 22:59
 8/18 anonim ***** válasza:
96%
Az,hogy megfogja a tövénél a gumit mikor húzza ki,az evidencia kellene,hogy legyen,nem pedig "egy lehetőség".
2017. júl. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
94%
Valószínűleg nem azonnal száll ki belőled ezért a farka már nem annyira merev, veszít a nagyságából és amikor kifelé húzza, lecsúszik róla a gumi.
2017. júl. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Az,hogy megfogja a tövénél a gumit mikor húzza ki,az evidencia kellene,hogy legyen,nem pedig "egy lehetőség".


Lehet,hogy evidencianak kellene lennie de meg sosem figyeltem meg,hogy ki hogyan tavolitja el magat belolem.Azert tettem fel a kerdest mert engem zavar a dolog es azert nem a baratommal beszeltem meg mert friss kapcsolat. Talan o csinalja rosszul de mielott finoman utalnek a hibara ugy gondoltam jobb ha kerdezek.

2017. júl. 3. 23:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!