Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 8. Nap menstruacio?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

8. Nap menstruacio?

Figyelt kérdés
A baratnomnek a multhet Hetfon jott meg a menstruacioja. Akkor kezdte el venni a fogamzasgatlo tablettat, am neki altalaba 4 napig tartott. Ez viszont mar a 8. Nap volt es meg mindig tart. Miert lehet ez, azert hogy szedi a tablettat, es mit kene tegyunk, volt mas haaonlo helyzetben ?
2017. júl. 3. 20:26
 1/3 anonim ***** válasza:
17%
Nekem tabletta mellett 4napig tart kb. A csaj tuti hazudik,mert nincskedve szexelni.
2017. júl. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én néhány hónapja kezdtem el tablettát szedni. Előtte alapból 8 napig tartott, a tabletta elkezdése után az első menstruációm 15 napig tartott. Azóta 5 napos. Az orvosom azt mondta, előfordul az elsőnél, utána pedig helyre jön, és beáll kb. 4-5 naposra.

Tehát igen, voltam hasonló helyzetben, és igen, valószínűleg a tabletta miatt van. Tenni sok mindent nem tudtok, majd a következő hónapban kell figyelni, hogy rendben lesz-e. :)

(Még valami, nekem az a 15 nap már nagyon a határ volt, ha annál tovább eltart, akkor azonnal orvos!)

2017. júl. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A fogamzásgátló szedése alatt az első három hónapban előfordulhat köztes vagy pecsételő vérzés, mivel még nem szokta meg a szervezet a tablettát. Szóval ez teljesen normális. De amúgy benne van a tájékoztatóban is...

20N

2017. júl. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!