Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló antibiotikummal?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló antibiotikummal?

Figyelt kérdés
A héten szedtem antibiotikumot fogamzásgatlo mellett, mindkettő tegnap fogyott el. Ez idő alatt hasznaltunk gumit is. Viszont azt nem tudom h most kell szüntet tartani a szedesben ugyanúgy? Mert ez volt a 3. levél és nincs több tabim, de a betegtajekoztatoban nem írja hogyha egyszerre fogy el a 2 gyógyszer, akkor kell e szünetet tartani mint normál esetben vagy sem. Csak az interneten.olvastam h vhol azt.irjak, h kezdjük el szedni a következő levelet
2017. jún. 26. 16:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A fogamzásgátlót továbbra is ugyanúgy kell szedni.
2017. jún. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hogyhogy nincs több tabid? El kellett volna menni az orvosodhoz egy újabb receptért. A fogamzásgátló tablettát, ahogy az első is írja, ugyanúgy kell tovább szedni, annyi, hogy még azért minimum egy hétig használjatok óvszert is.
2017. jún. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tartsd meg ugyanúgy a szünetet, csak még ezután 1 hétig is kell kiegészítő védekezés.
2017. jún. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Most tudok csak elmenni hét közepén az orvoshoz feliratni, hogy jövőhéten mikor kellene rendesen szedni, akkor legyen. De akkor ezek szerint jó lesz így ugye? A kiegészítő védekezést azt mindenképp alkalmazzuk mellette min. 1 hétig, de szerintem 2-ig, csak azt nem tudtam, hogy szabad-e szünetet tartani vagy sem
2017. jún. 27. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!