Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Okozhatja a hányingert a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Okozhatja a hányingert a fogamzásgátló? 7 hónapja szedem.

Figyelt kérdés

A múlt heti megvonásos vérzésem óta folyamatosan hányingerem van. Vagyis a vérzés előtt is volt de azt hittem hogy amiatt van mert meg fog jönni. (Az előtt szokott hányingerem lenni máskor is) de utána sem múlt el. Reggeltől estig hányingerem van folyamatosan. Eddig vártam, de már nagyon idegesít.

A 7.levelet kezdtem el szedni, ezelőtt nem volt semmi mellékhatás, probléma a gyógyszerrel. Okozhatja ez a fogamzásgátló? Esetleg volt valaki ilyen helyzetben?

Ha kérek időpontot a nőgyógyászhoz, max 2 hét múlva fogok kapni, azért kérdeztem meg itt először. Mielőtt leszednétek a fejem a kérdés miatt...


Köszönöm szépen ha valaki tud válaszolni.


2017. jún. 12. 23:38
 1/3 A kérdező kommentje:
Lemaradt hogy a fogamzásgátló neve amit szedek: Jangee.
2017. jún. 12. 23:39
 2/3 anonim ***** válasza:
Tudtommal nem. Terhesség kizárt?
2017. jún. 13. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendesen szedtem. Nem maradt ki szem soha, nem ment a hasam, nem hánytam, nem szedtem antibioutikumot. A szex utáni vérzésem is megjött rendesen. Azóta nem volt szex.
2017. jún. 13. 09:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!