Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet ezért sok támadást...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ezért sok támadást fogok kapni, de csak számomra természetellenes a megvonásos vérzés?

Figyelt kérdés

Igen tudom,ez a legtutibb fog. gátló módszer,de számomra természetellenes,hogy nem termèszetes vérzés jelentkezik hanem ,,mű,, vérzés. Én nem akarom elhinni,hogy hosszú távon (évtizedeken át) ez nem okoz semmiféle egészségügyi problémát.Csak hormonokat tömködnek magukba a nők,szerintem ez nem marad megtorlatlanul.

Kinek mi erről a véleménye?


2017. jún. 12. 11:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Manapsag a legtobb no tabletta nelkul is ezeken esik at, talan kiveve a P2-es citologiat. De a tobbi stimmel kb minden ismerosomnel. Nem a tablettan mulott az. Meg anyukad tablettajat ne hasonlitsd ossze a mai tablettakkal. Sokkal alacsonyabb a hormontartalmuk a maiaknak. Meg amugyis van egy korhatar, amig lehet fogamzasgatloval vedekezni, 38-40 eves kor.

Es nem a verzes a mu, hanem a ciklus. Nem ugyanaz a ketto.

2017. jún. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha bármi furát tapasztaltam szóltam az orvosomnak és megoldottuk. Folyamatosan P1-es eredményem van, UH-ot kérem mert kérni kell tb-re de évente 1x kell!

Ezt mulasztják el nagyon sokan amúgy. Pl híznak-híznak de csak 10-20-30kg után mennek orvoshoz, nem mennek vérvételre, UH-ra.


Az én anyukám a 3 terhességén kívül addig szedte az akkori magas hormontartalmúakat amíg lehetett és semmi gond nem volt a változókornál, semmi segítség nem kellett, beállt 2 év alatt neki szépen lassan, ritkult és ennyi. Az egyik barátnője sose szedett semmi hormont és megszenvedett vele nagyon. Szóval ez inkább genetika és emberfüggő.

2017. jún. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok. Változókorban egyébként is gyakori az összevissza vérzés, a myoma meg a leggyakoribb daganat a szervezetben, kb. minden 3-4. nőnek van.

Ezek jó eséllyel semmiféle összefüggésben nincsenek a fogamzásgátlóval. Legalábbis olyan tanulmányt még nem olvastam, miszerint fokozná a myoma előfordulási gyakoriságát. És ugye egy emberből nem lehet statisztikát csinálni.

2017. jún. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a válaszokat! :)
2017. jún. 13. 11:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!