Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi az oka annak, ha a fogamzás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak, ha a fogamzásgátló szedése közben nem jön meg?

Figyelt kérdés
1 hónapja szedem a deciora nevű fogamzásgátlót, mellette kiegészítő fogamzásgátlást is használtunk a párommal. A legelső levelet végigszedtem kihagyások nélkül, pontosan és mindig időben.Viszont a 7 napos szünetben a 4. napnál tartok és még nem jött meg a menzeszem. Ha nem jön meg a 7 napos kihagyás alatt el kell kezdeni az újabb levelet?
2017. jún. 8. 19:41
 1/3 anonim ***** válasza:
48%

"MI A TEENDŐ, HA NEM JELENTKEZIK VÉRZÉS A TABLETTAMENTES HÉTEN?


- HA AZ ÖSSZES TABLETTÁT AZ ELŐÍRÁSOK SZERINT SZEDTE, NEM HÁNYT, NEM VOLT SÚLYOS HASMENÉSE, ÉS NEM SZEDETT MÁS GYÓGYSZERT, NEM VALÓSZÍNŰ, HOGY TERHES LENNE.

- HA A VÁRT VÉRZÉS KÉTSZER EGYMÁS UTÁN NEM JELENTKEZIK, AKKOR LEHET, HOGY TERHES, AZONNAL KERESSE FEL KEZELŐORVOSÁT. NE KEZDJE EL A KÖVETKEZŐ CSOMAG SZEDÉSÉT, AMÍG NEM BIZONYOSODOTT MEG ARRÓL, HOGY NEM VÁR GYERMEKET."

2017. jún. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, bármikor megjöhet a 7 nap alatt még akár ma is. Ha esetleg mégsem, akkor is el kell kezdened a következő levelet, hogy védve légy.

Mivel ez az első hónap, természetes, hogy kicsit másak a dolgok, nekem is az 5. napon jött meg mikor először szedtem, aztán a második levéltől kezdve már a 3. napon, napközben. Azt se felejtsd, hogy csak megjönnie kell 7 napon belül, elmúlnia nem, tehát ne ijedj meg, ha az első pár szemnél még vérzel. :)

2017. jún. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Az se gaz ha az utolso napon jon meg. Az uj levelnel az elso par nap az elejen meg nekem is meg szokott lenni a verzesem. Viszont, ha az utolso nap se jon meg, akkor en a helyedben csinalnek egy tesztet a biztonsag kedveert.
2017. jún. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!