Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Escapelle tabletta?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Escapelle tabletta?

Figyelt kérdés
A ciklusom 17. napján történt az eset, 40 percen belül másodjára voltunk együtt barátommal. A másodiknál az óvszer felcsúszott és kissé felgyűrődött. Szerencsére még időben észrevettük, de félek, hogy előváladék kerülhetett ki az óvszerből. Ezután 11 óra múlva Escapelle tablettát vettem be. Mellékhatásokat nem érzékeltem. A menstruációmnak ma kellene megjönnie szabályosan, de eddig még nem jelentkezett. Mik a tapasztalataitok a tablettáról? Mennyire kell tartanom ezek után egy nem kívánt terhességtől? Előfordulhat, hogy a tabletta miatt késni fog a menstruációm?

2017. jún. 5. 11:14
 1/1 anonim ***** válasza:

A betegtájékoztatón le van írva minden infó, böngészd végig azt is! :)

Saját tapasztalat:

Én pár órára rá vettem be, semmit nem éreztem. Semmi pecsételő vérzés, hasfájás, hányinger. Bármi ilyesmi jelentkezik nálad, ez lehet mellékhatás. Mivel magas hormontartalmú, ezért bezavarhat bármibe, de nekem például mintha mi sem történt volna.

Késhet a hirtelen "ijedségtől", melegtől stb.

Van olyan, akinek totál felborította a rendszerét és utána kimaradt egy hónap.

Ne stresszelj rá, szerintem megbízható. :)

2017. jún. 6. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!