Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Escapelle tabletta?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Escapelle tabletta?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Párommal szeretkeztünk, és történt egy véletlen "baleset". Az esemény után kb 14 órával bevettem a tablettát, amit orvos írt fel.

A tabletta bevétele után 1 nappal kellene véreznem? A tájékoztatón ezt nem láttam, de több fórum is ezt írja. Ez a menstruációt követő 2. napon történt, 3 napja múlott el. Eddig semmi vérzés. Tervezek csinálni a biztonság kedvéért holnap egy terhességi tesztet. Van rá esélye, hogy terhes vagyok?



2017. márc. 6. 16:45
 1/1 anonim válasza:
100%

Nem kell vérezned!! Valószínűleg normál időben kell, h megjonnon, de ha kesik az is normalis. Terhessegi teszt két hétig még semmit nem mutat, szoval ne csinalj mert felesleges!

Eleve, ha most mult el eleg kicsi az esely a teherbe esésre.

2017. márc. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!