Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Escapelle tabletta mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Escapelle tabletta mennyire borítja fel a hormonházartást?

Figyelt kérdés

Sziasztok, én nagyjábol 2 éve vettem be a tablettat olyan 15 éves voltam.Azóta borzasztóan rendszertelen a menstruációm( most is mar vagy 2 és fél hónapja nem jött meg).Kíváncsi lennék a ti tapasztalataitokra is ezzel kapcsolatban. Lehetséges-e, hogy emiatt nem ált be azóta sem a menstruációm? A segítőkész válaszokat előre is köszönöm :)

Ui: Ezzel kapcsolatban voltam dokinal is és mikor ezt elmondtam neki egy epkézláb válasza sem volt sajnos.



2017. febr. 19. 17:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha utána még pár hónapig bezavar, azt elképzelhetőnek tartom, de hogy még 2 év után is, azt nem igen.

Nőgyógyász végezzen kézi vizsgálatot, vérvételt, illetve ultrahangot. Ha minden szervi ok kizárva, akkor marad a hormonális, amivel pedig fordulj endokrinológushoz!

2017. febr. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekem is egyszer kellett bevennem ugyan ezt a tablettát, és nekem semmi mellékhatása nem volt, annyi hogy az azt követő menstruációm egy nappal jött meg hamarabb, de utána minden normális volt. Ennek valószínűleg már semmi köze hozzá, keress fel egy másik orvost a problémával, ha a jelenlegi nem végzi a munkáját rendesen.
2017. febr. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hálásan köszönöm a válaszaitokat :)
2017. febr. 19. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!