Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kötelezhetnek e egy nagykorú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kötelezhetnek e egy nagykorú személyt itt Pesten vagy bárhol a védekezésre?

Figyelt kérdés
Ez a kérdés azért fontos nekem mert a védőnőm már nagyon idegesít.A viszonyom mindig rossz volt vele van 3 gyerekem akiket egyedül nevelek és olyanokat vág a fejemhez hogy nekem nem való gyerek mert nem vagyok jó anya stb.Megakarja határozni nekem hogy védekezzek és azt is hogy milyen módon.Hiába mondom neki hogy ezt nem szabhatja meg nekem mert nincs joga hozzá mintha a falnak beszélnék,csak az a válasz hogy márpedig nem eshetek teherbe többször merthogy ne tegyem tönkre senkinek azzal az életét hogy énvagyok az anyja.Szerintetek ha jelentem a feljebbvalójának hogy hogy beszél velem,sérteget és rámakarja erőltetni az ő akaratát akkor leváltják?
2017. máj. 30. 13:15
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Juj! Azért tarthatnál egy önvizsgálatot, hogy miért vág a fejedhez ilyeneket.
2017. máj. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%

Miért mondja ezeket?


Én akkor mondanám ha mondjuk a három gyereked három fftől lenne, akikről esetleg nem is tudsz semmit, plusz csak segélyből élnél...

Abban viszont igaza van, hogy a védekezés fontos, csak ez a körítés nem kellene hozzá...

2017. máj. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem kötelezhet erre senki. Viszont én tartanék egy önvizsgálatot, hogy miért gondolja ezt rólam. Valami biztosan nem stimmel, mert ha stimmelne, nem mondana ilyet...

A másik meg, hogy abban teljesen igaza van, hogy védekezni kell, ha nem akarsz gyereket. Ha az eddigiek is csak úgy becsúsztak, akkor nyilván ezért hangoztatja.

2017. máj. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Természetesen nem. Nem a középkorban élünk, a saját teste felett - bizonyos extrém eseteket eltekintve - mindenki maga rendelkezik.

Amiket pedig mond, az bizony kimeríti a becsületsértés fogalmát, ami igen, büntetendő, és nem mellékesen nem is egyeztethető össze a hivatásával.

Az, hogy Te milyen anya vagy, és hogy bölcs dolog-e még egy gyereket szülni, az már más kérdés, de ezt eldönteni nem az ő asztala.

2017. máj. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!