Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogy kell megszakítással...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell megszakítással védekezni?

Figyelt kérdés
Fiúk hogy csináljátok? Mikor van az hogy időben ki veszitek? Érzitek tutira hogy mikor kell?Az én párom mikor kiveszi szinte egyből élvez pár másodperc 2-4...nem lehet hogy mar bennem is el kezd? Mem úgy kellene Hogy ki veszi és meg kézzel rá segít kicsit és csak akkor élvez ? Vagy ez így biztonságos?

2017. máj. 24. 20:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Mi is nyomtuk így. Többnyire nálunk is hasonlóan zajlott. Kikapta, elcsattant. Utána meg futkoztam lögybölgetni.

Párszor nem futottam.

Egyszer akkor sem, mikor kellett volna. Ősszel lesz négyéves.:)

2017. máj. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
50% esély megvan rá, hogy a párod teherbe essen. Az előváladékot a férfiak többsége nem is érzi, hogy kijön, de abban is lehetnek spermiumok, amitől jön a baba. Nagyon kérlek, hogy inkább vegyél óvszert, vagy szedjen a párod fogamzásgátlót, mert olcsóbb ma ezeket megvenni, mint eltartani egy nem várt gyereket.
2017. máj. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
72%
Mi kb 17 éve ìgy csinàljuk, két gyermekem van, mindkettő tervezett volt. Sosem történt nem kìvànt terhesség, és a feleségem elmondhatja hogy sosem érte a szervezetét fogamzàsgàtlò! De ez nem védekezés!!! Egyszerűen szerencsénk volt, csak akkor csinàld így ha kész vagy bevàllalni a gyereket is.
2017. máj. 25. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Én pont így születtem :D
2017. máj. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Megszakításos (preemptív) ütemezővel.
2017. máj. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

ez nem védekezés! Csak akkor csináljátok ezt, ha egyébként nem gond a baba. Ha az, akkor használjatok óvszert vagy fogamzásgátlót, de ezt ne!

Tehát a válasz a kérdésedre, hogy SOHA nem védekezünk megszakítással.

2017. jún. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!