Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek, miért szaporodtak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, miért szaporodtak el ezek a kérdések?

Figyelt kérdés

A sok lehetek e terhes című kérdések. Tényleg ennyire tudatlanok a mai nők?

Vagy csak szeretnek a tűzzel játszani?

Miért nem lehet rendesen védekezni?

Szerintetek?


2017. máj. 20. 07:54
 1/10 anonim ***** válasza:
94%

A fiataloknak nincs kivel megbeszélniük.

A szülők nem tartják ezt még időszerűnek.

Legtöbb családban ez tabu téma .Sajnos .

2017. máj. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%

Mert előbb dugnak, mint utánanéznének dolgoknak, amik a szexel járhatnak.

Egyébként meg sok unatkozó kisfiú írja ezen kérdések többségét a nők nevében.Kérdezéskényszerben szenvednek.Így már izgalmas napjuk lesz.

2017. máj. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tudják ők pontosan,felvilágosultak a mai lányok.Csak kérdezni akarnak valamit,unatkoznak.
2017. máj. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A 10zen éves korosztály fejben nagyon gyerek, attól hogy dugnak....
2017. máj. 20. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%

Ezek nem nők hanem kislányok. (vagy tényleg kisfiúk ahogy előttem írják).

Nekem is gyanús néha a kérdés provokatívsága (pl. gumi+tabi, de belém élvezett, felirassam e az eseményutánit?), ahol nem tudom eldönteni hogy az illető tényleg ennyire buta e (vagy paranoiás) vagy csak unatkozik.

A másik meg a sok tablettával kapcsolatos kérdés, hát nincs hozzá papír??


Én komolyabb dolgot legfeljebb akkor kérdezek itt ha neten nem találok semmit, vagy pont hogy túl sokmindent, sokszor egymásnak is ellentmondva.

De nem is vagyok már tini...

2017. máj. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Attól tartok,hogy tényleg ennyire sok a tudatlan.
2017. máj. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Ramone ***** válasza:
Mivel a műveltség és a dolgok utána olvasása megerőltetőbb mint egy buta páwa elé terdelni így ne csodálkozzunk ha sok a buta nő... Az ilyen sötét emberekre van igény... :)
2017. máj. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hallod 7 es ezt most minek kellett eszembe juttattad hogy milyen szar a mai generàció de persze igezad van
2017. máj. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
69%

Ők felnőtt emberek és tudatlanok!!


Egyes beszámolók szerint volt olyan nő, aki úgy adott életet két gyermekének, hogy közben fogalma sem volt, hogy mi az a menstruáció, mitől indul be a havi vérzés, és volt olyan férfi, aki vállalta azt, hogy párja helyett szedi a fogamzásgátló gyógyszert, mit sem sejtve, hogy semmi hatása nem lesz.


“Az egyik női páciensem összeszedett egy nemi betegséget, és amikor közöltem vele, hogy milyen baja van, nagyon mérges lett, mondván, hogy neki csak egy partnere van, igaz, hogy egyszer-kétszer megcsalta őt, de akkor sem érti, miként történhetett ilyen kellemetlenség, mert a partnere mindig használ óvszert, és minden aktus után nagy gonddal meg is mossa a gumit, hogy az ismét használatra kész legyen.”

2017. máj. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Tényleg ennyire tudatlanok a mai nők?"


Nem, ennyire tudatlan, tájékozatlan a mai fiatalok egy része.

2017. máj. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!