Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A fog. Gátlóm 14. szemét több...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fog. Gátlóm 14. szemét több mint 14 óra után vettem be. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem volt nálam a gyógyszer, mikor este jelzett a telefon, és mikor hazaértem, nem jutott eszembe bevenni. Nagyon ideges vagyok, két napja volt nemi életem legutóbb. Nincs most nálam a betegtájékoztató, de neten rákeresek majd.

Szerintetek mi a teendő?


2017. máj. 18. 10:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi a neve a tabinak?Megnézem neked a tájékoztatót.
2017. máj. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Yasminelle.

Megnéztem, azt írja, hogy a második héten semmi baj, de ez már annak a hétnek a vége. A harmadik héttől meg vagy beveszem és szedem utána szünet nélkül, vagy nem veszem be a tegnapit és elkezdem a hatnapos szünetet.

Már bevettem.

Lehet, hogy szünet nélkül folytatom majd a biztonság kedvéért

2017. máj. 18. 10:42
 3/8 anonim ***** válasza:

Hivatalosan az még a 2.hét,mégcsak kiegészítő védekezést sem javasol.

Ha nagyon óvatos akarsz lenni,akkor és a helyedben folytatnám rendesen,csak gumiznék egy darabig.

2017. máj. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Mennnyi ideig? Párom soha többé nem akar gumit húzni. Nem lenne jobb a szünet nélkül?


Köszönöm a segítséged! :)

2017. máj. 18. 10:51
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 1 hétig használnék kiegészítő védekezést,de ha nagyon parás vagy,ráadásul a gumi sem jöhet szóba,akkor inkább ne hagyj szünetet,ahogy írtad,az a legbiztosabb.:)
2017. máj. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szünet nélkül is kell a kiegészítő védekezés?
2017. máj. 18. 15:07
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem ,akkor nem kell,legalábbis a tájékoztató szerint,védett maradsz.
2017. máj. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2017. máj. 18. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!