Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyire kockázatos bevállalni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire kockázatos bevállalni néha a megszakításos módszert?

Figyelt kérdés
Friss kapcsolatról van szó, eddig óvszert használtunk, de tudom hogy az nem olyan élmény neki, illetve én is ismerem a különbséget. Előtte volt egy hosszú kapcsolatom, ott évekig megszakítással csináltuk, én is ehhez vagyok hozzászokva, és semmi gond nem volt, de ugye mondják hogy ez férfi függő is. A peteérés időpontját jól észrevehetően érzem magamon, azokon a napokon nem vállalnám be, de a többin merjem? Hormontartalmú fogamzásgátlókat már nem szeretnék elkezdeni használni, 2-3 év múlva szeretnék babát. A pharmatex+megszakítás kombinációról mit gondoltok?
2017. máj. 15. 16:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
91%
Nekem 3 gyerekem van és mind megszakításos védekezéssel :) Pedig az orvosok azt mondtak hormon problémám miatt nehezen eshetek teherbe. Párom odafigyelt mindig, és időben megszakította, de ezek szerint így sem elég biztonságos
2017. máj. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
én ilyen esetben a pharmatex plussz megszakítást javasolom, nem peteérés környékén. mi így csináljuk, eddig nem volt gond
2017. máj. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szerintem friss kapcsolat esetén használjatok óvszert, aztán később lehet váltani.

Egyébként a megszakításos módszer, nem védekezés, hiszen az előváladéktól is lehet terhes a nő, még ha az esély nagyon minimális is.


Mi a barátnőmmel megszakítással védekezünk már hosszú hónapok óta és még sosem volt gond. Bár nekem szinte egyáltalán nincs előváladékom és mindig időben kihúzom, tehát nem fordulhat elő olyan, hogy "csak egy kicsi ment bele" stb.

Bár az is lehet, hogy egyikünk terméketlen :)


Azért azt is hozzá kell tenni, hogy ha esetleg jönne a gyerek, az sem lenne katasztrófa, mert alapjában véve szeretnénk mindketten, csak most még egy kicsit korai lenne.

2017. máj. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!