Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Melyik fogamzásgátló módszert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik fogamzásgátló módszert találjátok a legbiztonságosabbnak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Azon töröm a fejem napok óta, hogy melyik a legbiztonságosabb. Szerintetek? Nektek melyik jött be a legjobban? 23N
2017. ápr. 24. 22:53
 1/8 anonim ***** válasza:
44%

A leges legbiztonságosabb az, ha nem szexeltek, viccen kívül.

De 23 évesen már csak nem jelentene akkora gondot egy gyerek, nem?

2017. ápr. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Véleményem szerint az óvszer és a fogamzásgátló a legbiztonságosabb (külön-külön, de nyilván együtt is, bár szerintem az már túlzás). Mindkettőt 2-2 évig használtam, sose volt gond egyikkel sem.

20N

2017. ápr. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
A legbiztonságosabb szex ha nincs szex
2017. ápr. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
31%
Szandál plusz zokni
2017. ápr. 25. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A gumi és a fogamzásgátló. Gumit szerintem életemben max 2 dobozzal használtam, de nem volt vele probléma, csak annyi hogy nem szeretem jobb nélküle.

Fogamzásgátlót szedtem 9 évig de sajnos már nem szedhetem, trombózisom volt. Így ajánlom előtte aa kivizsgálást nincs e valami genetikai problémád, mert nekem nem néztél és sajnos lett is bajom. Viszont ha rendesen szeded biztonságos és nagyon szuper érzés a szex.

Most naptár/nyák/hőmérőzéssel védekezünk mert nem gond a baba. Két hónapja működik de persze ezt nem ajánlom ha biztosra hajtasz.

2017. ápr. 25. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

26 éve szexelek elég aktívan.

A gumit teszem az első helyre, mert nem csak a terhességtől véd. Soha nem is szakadt ki, nekem nincs akkora különbség, ami számítana, bár picivel jobb nélküle.

Tartós kapcsolatban tabletta. Ha az egyik nem jó, próbálj másikat. Rengeteg lehetőség van.

Szoptatás alatt (amíg nem jött meg) pharmatex kúpot használtunk. Nekünk az is bevált, de ha becsúszott volna, az se gond. Ennek tudatában hazardíroztunk. :)

Spirál: nekem nem​ vált be, állandóan végeztem. Mondjuk teherbe se estem, mivel alig tudtunk szexelni. De ezt szülés után szokták​ javasolni.

Megszakítás: egyszer próbáltuk, mikor nem lett volna gond egy terhesség. Így fogant a középső gyerek. :) Maradjunk annyiban, hogy nem biztonságos egyáltalán.

A második császár (3.gyerek) után tutira mentünk, és petevezeték elkötést csináltattam. Nagyon meglepődnék, ha sikerül teherbe esni. :)

2017. ápr. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez nem egyéni ízlés kérdése, hivatalos statisztikák léteznek az egyes fogamzásgátlási módszerek hatékonyságáról (Pearl-indexnek hívják). Ezek több ezer fős mintán végzett kutatások, nem pedig egyéni benyomásokon és érzéseken alapulnak.


[link]

2017. ápr. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
1es: De, baj lenne a gyerek, mivel tanuló vagyok. :) Köszönöm a válaszokat!
2017. ápr. 27. 08:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!