Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A fogamzásgátló miatt hízok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fogamzásgátló miatt hízok és nem kívánom a szexet? Vagy a párom nem kívánom?

Figyelt kérdés

kb. 1 éve szedek tabit (eddig is szedtem már, mindig hasonló tapasztalataimm voltak)


- hízás: +20kg

- nem kívánom a párom, a szex inkább kín, mint élvezet (régebben nagyon is szexuálisan aktív voltam)


a doki szerint tabitól hízni nem lehet, (azért hízol, mert sokat eszel.. ilyenek a génjeid, tabi csak kifogás)

ésh a hormnonjaimat, szexuális vágyamat pedig, épph rendbe teszi a tabi, szóval valszeg a párom nem kívánom.


a dokinak van igaza? vagy tényleg jobb lenne abbahagyni?

23*L


2017. ápr. 24. 10:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

hülye az orvos, keress másikat!!!!

azért +20 kiló a semmitől nem jön fel!

ne egy ilyen idiótához járj!

sok nő hízik a fogamzásgátló szedése mellett!


24F

2017. ápr. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
Fogamzásgátltol 20kg-t tuti nem hízol,nem kéne annyit zabálni! Én nem híztam tőle semmit!
2017. ápr. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Másik orvos!

Lehet sokat eszel, de ez nem normális, és alapjáraton a sokat evés sem feltétlenül okoz ilyet. A szexuális étvágytalanság meg egyértelmű. Az orvos annyit se tud mint te kb.

2017. ápr. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Tény, magától a fog.gatlótól hízni nem lehet, de ha belevariál a hormonrendszeredbe lehetsz kivánósabb(kajára) és jöhetnek fel a plusszok. Viszont a libidód leverheti, nekem alapon elég nagy étvágyam van, hosszútávú kapcsolatban is...anno én is sokat szenvedtem 4 fajta gyógyszert is próbáltam, egyik sem vállt be nekem sem, és az egyik olyan szinten letört, h 0 kedvem vt a szexhez, addig meg nem lehetett leállítani. Én be is fejeztem a tabi bizniszt, minden mellékhatás jött amit lehet tőle :D először orvost vállts majd pedig gyógyszert, ami most van azt nem neked találták ki. Aztán pedig egy kis életmód váltás, mozgás és a plusz is lemegy ;)
2017. ápr. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az exemnél is jelentkeztek ezek a tunetek. 2 év fogamzásgátlo szedése után már alig kivánta a sexet. 2 év alatt szemmel láthatoan folyamatosan csokkent a libidoja. Hízott o is, de csak pár kilot. Azért nem 20at.


A mostani barátnom is 3 év alatt felszedett kicsit. Foleg most az utobbi idoben, hogy lecsrélte a tabit. De a libidoja neki nem csokkent.

2017. ápr. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vagy közben pajzsmirigy-alulműködésed lett. Vizsgáltasd ki.
2017. ápr. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A tablettától nagyon könnyen lehet hízni, ha nagyon magas a hormontartalma, illetve köztudottan csökkentheti is a szexuális vágyat, szerintem mindenképpen válts gyógyszert, rosszabb esetben orvost is. De nyilván a hízás sok mindentől függ, nyilván az étkezés, mozgás, és genetika is befolyásolja.
2017. ápr. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!