Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit gondoltok a hagyományos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a hagyományos fogamzásgátlásról?

Figyelt kérdés

Gondolok itt a naptár módszerre, nyák-, méhszáj vizsgálatra, hőmérőzésre

Esetleg ezek kombinációjára? Van aki esetleg így védekezik? (Megszakítással szerintem sokan szoktak, de ezeket soha nem hallom)


2017. ápr. 19. 11:12
1 2
 1/11 RoseTyler ***** válasza:
28%

Én azt gondolom, hogy ezeket rendesen megtanulva és együtt alkalmazva tökéletesen alkalmasak a terhesség elkerülésére. De mivel tapasztalatot igényel, így amíg az nincs meg, addig mellette érdemes óvszert használni. Hacsak nem örülnél mégis egy babának.

Amúgy mi is csak megszakítással védekezünk, de nálunk nem kiemelt fontosságú, hogy mindenáron elkerüljük a terhességet. Viszont becsúszott gyerekünk sem lett még, csak szándékos. :)

2017. ápr. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%

Alapból szerintem jó, de kiszámíthatatlan, mert bármikor összezavarodhat a szervezeted amit nem veszel észre (betegség, láz, sport, hormonok) és ezek összezavarják a naptár és hőmérő módszert. Azon felül néha a sperma is sokáig él...

Szóval nem tuti, de ha nincs más, jobb a semminél.

2017. ápr. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
Szerinten marha nagy ostobaság
2017. ápr. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 RoseTyler ***** válasza:
23%
#2: Pont az a lényege a dolognak, hogy alaposan megismered a tested működését, és mivel folyamatosan figyeled, így azt is rögtön észreveszed, ha valami eltér a normálistól.
2017. ápr. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%

A legtobben azt fogják írni hogy nem megbízhato védekezés. De fog akadni egy ketto, aki azt fogja mondani, h így is lehet. Majd nekik fog becsuszni egyszer nem akarva a gyerek. Hazsnálj ovszert vagy tablettát. Nem olyan bonyolult valamelyiket használni. Ha meg nem, ki ne merd majd ide idegeskedve írni késobb (akár pér év mulva is) hogy "lehetek e terhes?"


Hogy olyan nehéz felfogni valamit, amit már 1000000000x leírtak itt. A kereso funkcio se dísznek van ám.

2017. ápr. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
52%

4: igen, megismered jobban a testedet, de én abból indulok ki amit a feleségem tanult meg az évek során. Már megérzi, hogy mikor jön meg a baja, fájásokat meg tudja különböztetni stb, de nagyon könnyen befolyásol szinte minden. Akár a tavasz, akár egy megfázás, akár a diéta, bármi.

Talán észreveszed időben, hogy 5 nappal elcsúszott a peteérés, de lehet nem, mert éppen stressz van vagy sportoltál egy kiadósat, vagy átbuliztad az éjszakát és emiatt nem úgy reagál a szervezeted ahogy szokott. És csak későn veszed észre a dolgokat.

Mint írtam, nem rossz módszer, mi is alkalmaztuk amikor babaprojektbe kezdtünk, de emiatt is merem állítani, hogy csak félig meddig lehet kiszámítani a dolgokat.

Ha minden napodat ugyanúgy éled, akkor jó, ha nagyon változatosan, akkor össze-vissza ugrálnak az eredmények.

Még azt is meg tudjuk nézni a hőmérséklet naptárban, hogy mikor volt nagyobb esemény a feleségem munkahelyén :)

2017. ápr. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
83%

Cart se ér.

Hónapokig dolgoztunk a babáért: hőmérőzés, nyák, stb. A ciklusom 15 éve napra pontosan jön meg.

Erre kiderült, hogy egy héttel később fogant a pici, mint a középidő! Pedig minden jele megvolt a peteérésnek. Elvileg azokon a napokon már nem is eshettem volna teherbe.

Arra is ezer példa van, mikor valaki a menstruáció végén esik teherbe.

Ezek után hagyjuk, mennyire megbízható.


Azt sose értettem, miért kockáztat, aki nem akar gyereket. Nincs pénz gumira? Komolyan nem értem.

2017. ápr. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
62%
Orgazmus hatasara barmikor lehet spontan peteeres, plusz 3 napig elel benned a sperma. Szoval meg ha csak az alap peteerest is nezed, akkor ki kell hagyni peteeres elott 3 napot+ a peteeres napja+ peteeres utan 3 napot a pete miatt... ez min egy het+ a menzesz miatt is kiesik egy het... szoval egy honapban van ket hetetek jo esetben szexelni. Hu de buli, meg total nem oli meg a spontaneitast... ja de.
2017. ápr. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
74%
Utolsó! Meséld már el, hogy érik meg orgazmus hatására egy petesejt! Kíváncsi vagyok rá! Annak megvan a maga ideje, nem megy csak úgy hiphopp.
2017. ápr. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
87%

Azt gondolom, hogy az alkalmazza, akinél nem gond, ha mégis becsúszik az a baba.

Mert egyébként egyáltalán nem megbízható védekezési módszer.

2017. ápr. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!