Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ilyenkor kell óvszer?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor kell óvszer?

Figyelt kérdés
Hogyha olyan partnerrel szexelnék, aki még szűz és nekem sem volt mással kapcsolatom, emellett fogamzásgátlót szedek, van arra esély, hogy elkapjon valamelyikünk valamilyen szexuális úton terjedő betegséget?

2017. ápr. 18. 21:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Óvszert mindig ajánlatos hordani, csak akkor nem, ha olyan partnered van, akit már egy ideje ismersz.
2017. ápr. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem - ezen esetben - nem szükséges.
2017. ápr. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell óvszer ilyenkor.


Én 18 évesen veszítettem el a 17 éves barátnőmmel, aki a kezdetektől szedett tablettát. Három évig voltunk együtt és addig "azt sem tudtam mi az az óvszer". Magyarul sosem használtunk, több ezerszer belé élveztem valószínűleg és sosem lett semmi gond belőle. Mindketten mi is elsők voltunk egymásnak.

2017. ápr. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Strandbetegségekkel simán megfertőződhetsz.
2017. ápr. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
uszodaban is lehet fertozest elkapni
2017. ápr. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
"Ha holnap elmész otthonról, akkor is elüthet a busz."
2017. ápr. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A szexuális uton terjedö betegségek egy része nem csak szex közben kaphato el. (Valoszinüsége csekély!)
2017. ápr. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Osztoztok jóban és rosszban, így a baktériumkultúrátok is közös lesz, de ez már a csóknál elkezdődik.
2017. ápr. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!