Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha a párom óvszert, én meg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párom óvszert, én meg fogamzásgátló tablettát hasznalok akkor az már mondható 100 százalékos védelemnek?

Figyelt kérdés

Nagyon félek attól hogy teherbeesek ezért ez így megbízható 100 százalékosan?

Még fiatal vagyok úgyhogy fontos nekem a védekezés.

Normalis válaszokat megkoszonom .:)


2017. ápr. 17. 14:48
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
100% soha nincs, de elég jó ez így :)
2017. ápr. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Esetleg még ott van az online szex.
2017. ápr. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem ez így már túlzás is, de a ti dolgotok.

A kérdésre válaszolva: igen, biztonságos.

2017. ápr. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
100% az életben sosincs. A gumira és a fogamzásgátlóra is azért mondanak 98-99%-ot mert mindig vannak olyan tényezők amivel sem a gyártó sem a használó nem kalkulálhat előre. Nyilván jóval kisebb az esély, de 100%-os védelem csak az ha nem szexelsz. 26/F
2017. ápr. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Igen az, csak feleslegesen terheled a szervezetedet a hormonokkal. Teljesen felesleges még az óvszer is a tabletta mellé!

Amióta nemi életet élek, védekeztem csak fogamzásgátlóval, majdnem 6 évig. Soha nem lettem mellette nem kívántan terhes. És kizárólag óvszerrel is hosszú évekig, jelenleg is egyébként, soha egy sem szakadt ki.

A fogamzásgátlót pedig pont azért kellett abbahagynom, mert piszkosul rosszul reagált rá a szervezetem a második szedést követően.

2017. ápr. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%-os védelem nincs, csak ha egyáltalán nem élsz nemi életet. Megfelelő használat mellett önmagában mind a tabletta, mint az óvszer megbízható. És mindkettőre igaz, hogy ha rendesen használod, akkor nem kell mellé más védekezési mód, de igazad van, inkább dupla védelem, mint egy nem kívánt terhesség. Én évekig elvoltam az óvszerrel, sosem volt gond. Most tablettázok, ezzel sincs gond.
2017. ápr. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Felesleges mindkettőt alkalmazni. Ha ennyire félsz, ne szexelj... Évekig használtam csak gumit és csak fogamzásgátlót is. Egyikkel sem volt baj soha.

20N

2017. ápr. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
34%

Mindenki volt fiatal, mi is. Csupán azért felesleges a 2 védekezés, mert fiatal vagy. Becsuletre mélto a hozzáállásod, de az egyik védekezési mód boven megteszi. Boven elég lesz az ovszer használata. Ha rendesen az aktus elején felhuzza a pasi az ovszert, akkor nem lesz semmi baj, és úgy is védve leszel annyira, hogy nem lesz gyerek. Ebben az esetben kár lenne fogamzásgátloval terhelni a szervezeted. Foleg fiatalként meg végképp. Hidd el, boven elég lesz az ovszer is.


Mind a mellett ha mind a kettot használjátok, szinte lehetetlen hogy terhes légy. Kb annyi az esélye, mint hogy a szentlélektol megofogansz.

2017. ápr. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!