Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ez a kombinált módszer mennyir...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a kombinált módszer mennyire jó?

Figyelt kérdés

Naptár módszer, nyák figyelés és hőmérős módszer egyszerre alkalmazva mennyire biztonságos? Én úgy gondolom pontosan meg tudom mondani az ovum idejét? Ezeket együtt alkalmazva hány % az esély szerintetek a terhességre?

(Nem kell leszólni, csak a gyógyszert egészségügyi gond miatt nem szedhetek, illetve egyenlőre spirált sem ajánlotta az orvos a gumit meg nem szeretjük. De ha jön a baba nem lenne gond csak még várnánk a direkt próbálkozással úgy 1 évet)

Köszönöm a válaszokat!


2017. ápr. 14. 18:30
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Egyáltalán nem biztonságos. Ha nem akarsz gyereket akkor Védekezz Normálisan!!!!
2017. ápr. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%
Van hormon mentes spirál van pesszárium van méhszájsapka van Óvszer, olyan óvszer is van ami latex allergiásoknak van patikában lehet kapni.
2017. ápr. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy sokféle módszer van. Csak arra lennék kíváncsi, ha ismerem a testem akkor jelentős mértékben csökken az esély? Tudom, hogy nem ez a legbiztonságosabb, de így a legkényelmesebb és a becsúszott baba sem gond. Csak direkt még nem probálkoznánk ezzel odáznánk el a dolgot.
2017. ápr. 14. 19:10
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon pontosak a ciklusaid és jól ismered a testedet, akkor azért nem annyira rossz. Főleg, ha nem lenne nagy baj, ha előbb jönne a baba. Olyannal semmiképp se ajánlanám, aki tutira nem akar gyereket.
2017. ápr. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 RoseTyler ***** válasza:
100%
A te helyzetedben ez tökéletes. Én ennyire sem töröm magam, csak megszakítással védekezünk (ciklus elején és végén sokszor még azzal sem), pedig mi még évekig nem akarunk következőt. Ha becsúszna egy gyerek, akkor persze megtartanánk. De nálunk majd tíz év alatt nem csúszott be. Akkor jött össze, amikor akartuk.
2017. ápr. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hat ha a biztosra akarsz menni akkor nem jo megoldas szerintem..en legalabb is paras szoktam lenni de szedem mar a gyogyszert, tudom h ez sem 100%-os
2017. máj. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!