Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Férfiak! Ti szeretitek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti szeretitek a gumit, vagy inkább jobban örülnétek, ha a párotok fog. Gátlót szedne?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 12. 18:27
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Teljesen egyetértek Veled! :) Én is jobbnak tartom a fog.gátlót,csak picit tartok tőle,mert nem tudom,hogy a szervezetem hogyan reagálna rá. Igazából ez az egyetlen ok,amiért még nem írattam fel.
2017. ápr. 16. 12:20
 12/14 anonim ***** válasza:
32%

Én imádom a gumit és gyűlölöm a fogalmazásgátlót!

Betiltanám, ha rajtam múlna!

Miért kell szándékosan mérgezni a nőknek magukat?

Nem elég a cigi?

Ma már az is szívja, aki nem akarja, mert mindenki más szívja és lehetetlenség elkerülni sajnos! :(

2017. ápr. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Bocsánat, hogy nőként válaszolok...

Én nem értem, miért csak ebben a kétféle fogamzásgátlási módszerben tudnak az emberek gondolkodni, mikor annyi másféle is létezik...

Mi mérlegeltük a szempontokat, mint biztonság, spontaneitás, szeretjük érezni egymást teljesen (gumi tehát kizárt) és hormonmentesség (40 felett, korábban gond nélkül szedtem hormonális fogamzásgátlót). Ennek alapján a pesszárium mellett döntöttünk és nagyon bevált. Van olyan biztonságos (spermiciddel). Igényel némi előkészületet, de nem közvetlenül aktus előtt, így nem szakítja félbe az előjátékot.

(De ezen kívül is léteznek módszerek, sok mindent próbáltam már és ha ez se válna be, még lennének további lehetőségek, pl. spirál, vagy esetemben akár a művi meddővé tétel, mivel már nem szeretnék gyermeket.)

2017. ápr. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább a gumi mentes élvezeteket kedvelem. Intenzívebb és izgatóbb a gondolat. :) Szóval ha lehet tabletta. :) Persze sokszor csináltam gumival is, van hogy az is jó, de nem minden esetben.
2017. ápr. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!